реклама
Програма навчання депутатів
З початку 2018 року соціальними послугами служби зайнятості скористалися майже 1450  безробітних осіб з інвалідністю, з них 71 особа – демобілізовані учасники АТО, які отримали інвалідність під час бойових дій. За цей період за сприяння фахівців міських, районних центрів зайнятості та філій Черкаського обласного центру зайнятості працевлаштовані понад 300 осіб, серед них 14 учасників АТО.

фото

Для підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, у січні-травні цього року проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 113 громадян з інвалідністю. Після його закінчення 90 осіб працевлаштовані за набутими професіями.

З початку 2018 року 7 осіб з інвалідністю започаткували власну справу, отримавши одноразово виплату допомоги по безробіттю.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено  понад  250 безробітних зазначеної категорії.

Для прискорення процесу інтегрування до ринку праці усіх клієнтів  з інвалідністю фахівці служби зайнятості залучають до профорієнтаційних послуг, з початку року в них брали участь понад 1400 осіб.

Відділ організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама