реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама
10 червня єпископ-помічник Київської архієпархії УГКЦ Йосиф (Мілян) у селі Мехедівка, що на Драбівщині, звершив чин освячення нового греко-католицького храму.

original-2963273400

Про це інформує прес-служба Київської архієпархії Української греко-католицької церкви.

У Михедівці архиєрея зустріли парафіяни громади та священики Черкащини на чолі з парохом храму Успіння Пресвятої Богородиці, протопресвітером Черкаським о. Юрієм Голоднюком.

Перед початком архиєрейської Божественної літургії владика Йосиф очолив чин освячення нового храму. Співом та прислугою супроводили молитву брати-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Під час проповіді владика згадав про те, що колись Черкащина постраждала від геноциду 1932-1933 рр., коли на цих теренах люди вмирали від штучного голоду. «Сьогодні в Євангелії говорилося про Хліб, про особливий Хліб! Хліб як завдаток вічного життя, Хліб як Тіло Христове. Очевидно ці терени пережили нестачу хліба. Старші люди добре знають, що таке бути голодним… Бо мільйони українців згинули у страшному голодоморі 30-х років. Але і мільйони українців гинуть духовно сьогодні лише через те, що мають нагоду споживати Хліб Небесний – Тіло Христове, щоби жити вічно, і не користають з цього. Нічого для нас не коштує абсолютно усвідомити і визнати Бога своїм паном, своїм початком і кінцем – Альфою і Омегою», – наголосив архієрей.

original-3673305391

original-3743670449

Фото Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Пошливы 18.06.2018 22:53
А ты хотел, чтобы только московская церква была?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Дивно 14.06.2018 09:16
Там є громада уніатів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама