реклама

реклама

На Марш рівності, який відбудеться 17 червня у столиці, збираються поїхати близько 50 черкаських чоловіків.

Про це в коментарі Zmi.ck.ua повідомив керівник напряму профілактики ВІЛ серед ЧСЧ Володимир Кулик.

"Ми не збираємо інформацію про кількість учасників з Черкас та області. Але за відгуками й розмовами, збираються їхати близько 50  чоловіків. Цю поїздку спеціально не організовують, охочі взяти участь їдуть самі від себе", - розповів Володимир Кулик.

Зауважимо, що минулого року, за його словами, до Маршу рівності в Києві долучилося близько 30-ти чоловіків із Черкащини.

Довідково: Марш рівності — хода, що проводиться у Києві наприкінці травня або на початку червня у межах міжнародного форуму на підтримку прав ЛГБТ-спільноти України “КиївПрайд”.

реклама

Коментарі  

 
-1 #56 Чорнобаївець 16.06.2018 15:15
От я - зовсім толерантний і співчуваючий їм.
Але навіщо вони зі свого ендокринно-гормонального розладу роблять зло*бучий хайп, ПРОПАГАНДУЮТЬ його і прайдують ним по Центру Русі?
Мабуть для того, щоб я перестав бути толерантним і співчуваючим їм.
.. ЯКІ РІВНІ ПРАВА вони ще НЕ отримали? Б'ють, Віджимають мобіли... Так ботаніком в окулярах бути в Підворотні ще страшніше.
Правовєрна данєцка тітушня щас в фаворє ! ! ! вона ж - і ботня тут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #55 СОЛДАТ 15.06.2018 16:39
Цитую ZNZ:
Цитую СОЛДАТ:
Слово "т***хать" вживає в своєму дописі нєкто "Шарафутдінов Еркін".До жінок відношусь з повагою.Базар таки фільтрую.

Давно ти на якогось с**ного Шарафутдінова рівняєшся? Був кращої про тебе думки.
Дружня порада: візьми тайм-аут у цій темі, бо інколи справді краще помовчати, аніж говорити. Твоя надмірна зацікавленість темою дійсно починає викликати запитання.

Ще один порадник і рятівник мого реноме :lol: .Друже ZNZ! ( якщо я звичайно не втратив право до тебе так звертатися після того як ти записав мене в геі :-) ) - я не рівняюсь ні на якого Шарафутдінова.І немає у мене надмірноі зацікавленості в темі.Просто коли зі мною спорять то відповідаю так як думаю. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #54 ZNZ 15.06.2018 15:41
Цитую СОЛДАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #53 ??? 15.06.2018 15:33
Цитую Чорнобаївець:
От цікаві ж ці "дивні" і "солдати" - ні в дупу, ні на *** їх не пошлеш...

У козацькі часи за вчорашні й сьогоднішні вибрики його прозвали б "Дивним Солдатом" :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #52 СОЛДАТ 15.06.2018 15:31
Цитую Чорнобаївець:
на Сході сьогодні загинули й поранені наші СПРАВЖНІ СОЛДАТИ.
А цей "солдат" прилип як листок в бані до "куди йому треба".
Хто тепе чіпає - йди парадуй, хвались своїм діагнозом.
На *** посилати не буду. Не відчепиться.

Да добродію - на сході гинуть і отримують поранення дійсно СПРАВЖНІ СОЛДАТИ.І є серед них і геі,і наркомани, і схильні перехилити зайву чарку і люди з онкозахворюванн ями на останній стадіі.Там немає чисто "святих" і "безгрішних".Там є різні люди.Багато з них з покаліченими долями. І всі вони нормально воюють.Я іх бачив на власні очі.І називати іх "стадом" у мене язик не повертається.Якщо посилати на***- Ваш останній аргумент в спорі то про що нам дійсно говорити? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #51 Чорнобаївець 15.06.2018 14:47
От цікаві ж ці "дивні" і "солдати" - ні в дупу, ні на *** їх не пошлеш...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #50 Чорнобаївець 15.06.2018 14:44
на Сході сьогодні загинули й поранені наші СПРАВЖНІ СОЛДАТИ.
А цей "солдат" прилип як листок в бані до "куди йому треба".
Хто тепе чіпає - йди парадуй, хвались своїм діагнозом.
На *** посилати не буду. Не відчепиться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #49 СОЛДАТ 15.06.2018 14:21
Цитую Лінгвіст:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Тупиш і далі, Солдат?:
[quote name="СОЛДАТ"]Ух ти ! СОЛДАТ - "протупив".Та невже! Ти...

Я розумію що у тебе є права.І слава богу що є.Мені не зрозуміло одне - чому люди (а вони таки люди)- сексуальна орієнтація яких відрізняється від інших - зразу стають "СТАДОМ".

О! Вперше у цій темі в твоєму коменті "проблєски" адекватності. Поговоримо? "Прайд" у перекладі з англійської - таки "стадо".Без варіантів. Термін виключно зооологічний, та й то - стосується тільки стад левів і мавп - більш ніяких тварин. Для визначення ЛГБТ- спільноти у людей існує інший термін - "ГЕЙ-прайд", але українські гомосексуалісти використовують чомусь саме термін із зоології. Якщо хтось із коментаторів вказав на безграмотне чи свідомо неправильне використання терміну - то в чому образа? Можливо, цим він дійсно рятує від образ тих з ЛГБТ, хто розуміє значеня слів і дружить з лінгвістикою?

Ну давай поговоримо. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #48 СОЛДАТ 15.06.2018 14:20
Цитую ZNZ:
"Солдат", бидляче слово "тра**ть" по відношенню до жінок є надзвичайно образливим - за це феміністки можуть відкрутити тобі я*ця - і будуть праві.
Чому ти, захищаючи "права" одних - абсолютно не фільтруєш базар по відношенню до інших?
Чим же тобі так жінки не подобаються?!

Слово "трахать" вживає в своєму дописі нєкто "Шарафутдінов Еркін".Прошу прочитати всі коменти по порядку і ти зрозумієш хід моєі думки.До жінок відношусь з повагою.Базар таки фільтрую. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #47 Дивно 15.06.2018 14:02
Якась користь від цієї статті на "Прочерку" таки є.
1. З'ясувалося, що у місті є певна кількість сексуально занепокоєних осіб, яких чомусь дуже хвилює, що 50 черкащан поїхали на лгбтещний марш рівності.
2. Ці особи з цим категорично не погоджуються і налаштовані агресивно.
3. Ці особи, всупереч науці свято вірять, що гомосексуальніс ть є "гормональним розладом" тощо.
Отже, все це потрібно взяти до уваги департаментам освіти та охорони здоров'я та провести просвітні заходи, для уникнення серед вразливої категорії населенні гомосексуальної паніки, проявів агресії та для подолання забобонів.
Р.S.До відома стурбованих. З точки зору науки, якщо особа не є латентним геєм, то інформацію про лгбт вона сприймає нейтрально-байдуже. Гомосексуальніс ть є мало поширеним варіантом поведінки, що не наслідується через "пропаганду". Гомосексуальні діти народжуються у гетеросексуальн их батьків. Такі діти можуть народитися і у вас, запобігти цьому неможливо.