реклама
Кредит готівкою
реклама
Під час засідання виконкому Черкаської міської ради розглянули питання прибирання незаконних споруд з вулиць міста, інформує кореспондент "Про все".

35355029_2141793059194325_1524013306115784704_n-500x375

- Підрядник, з яким ми уклали договір на демонтаж МАФів, у четвер і п'ятницю вже відмовився від виконання умов договору, - розповів начальник управління муніципальної інспекції Віталій Косяк.

Натомість член виконкому Юрій Ботнар запропонував запрошувати підрядників з інших міст чи, навіть, регіонів. Також Віталію Косяку було встановлено строки до 31 липня прибрати незаконні споруди з центральної частини міста і до 31 жовтня - по всьому місту.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Ван Гог 15.06.2018 08:38
Ну...як там у нас, рука руку миє..., ворон ворону око не виклює... і т.д. "Рішаловщина", "многоходовочки","лапша"...)))Немічні чиновники, буйна братва...Коли ж уже закінчиться показуха і почнуться якісь справи ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Лептоп 14.06.2018 21:02
Імпотенти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Чукотский скульптор 14.06.2018 19:21
Цитую Цікаво:
Цитую Артем:
На радість Чернявському! Таки знову заніс куди треба! От лайно!


Лайно при владі

Изъваяю памятник вашей владі из её же собственного матерьялу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Показуха 14.06.2018 15:21
Поки вони тіпа "борються", але ж хтось підписує дозволи на нові? Так, на Митниці, під "Сімейним кварталом" вже всановлена "Смачна втіха".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Цікаво 14.06.2018 15:11
Цитую Артем:
На радість Чернявському! Таки знову заніс куди треба! От лайно!


Лайно при владі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 на виконком 14.06.2018 14:02
Варіанти зміни назви ЧЕРкас: ЧЕРнухи,ЧЕРнявс ьк,ЧЕРмет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Цікаво 14.06.2018 13:49
Нехай Ботнар сам демонтували,
особливо ті які при Толі встановлено
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Май Борода 14.06.2018 13:14
Та знесуть... Біля Палацу піонерів теж не могли з першого разу розігнати торгівлю. З часом навели порядок. Так і біля Драмтеатру наведуть... Хоча біля Палацу піонерів знову появляються торговці...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 ДЖЕКО 14.06.2018 11:20
У нас все (дороги, сміття тощо) валять на підрядників. Дуже зручна позиція. Повинна бути відповідальніст ь чиновників, які підписують договори із такими підрядниками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 1 14.06.2018 10:39
ДЕБИЛЫ!!!!КРОМЕ ВОРОВАТЬ НИЧЕГО НЕ УМЕЕТЕ!!!!