реклама
Привітання від міського голови
реклама

Звенигородку відвідала народний депутат України, заступник голови парламентського комітету з питань промислової політики та підприємництва Олександра Кужель.

090620181606000006235

Про це повідомляють «Вісті Черкащини».

Як пояснила Олександра Володимирівна, до Звенигородки вона прибула згідно із затвердженим Верховною Радою планом зустрічей з виборцями.

Під час більш як двогодинного спілкування з присутніми в сесійній залі Звенигородської районної ради депутатами, сільськими головами, відповідальними керівниками районних служб і соціальної сфери та громадськими активістами вона розповіла про законотворчу діяльність ВР України та конкретну роботу над проектами та прийняттям життєво важливих для країни рішень.

Учасники зустрічі активно долучалися до діалогу. Найбільше надходило до народної обраниці запитань щодо земельних відносин, забезпечення місцевих бюджетів фінансовим ресурсом, впровадження медичної реформи та роботи освітянської галузі. Сільських голів цікавили перспективи впровадження адміністративно-територіальної реформи, зокрема об’єднання територіальних громад.

Не обійшлося й без конкретних звернень, передусім щодо незадовільного стану водопостачання міста та бід головної водної артерії району річки Гнилого Тікича. Тож, беручись за допомогу у вирішенні озвучених проблем, Олександра Кужель запросила виборців до продовження діалогу і надала для цього контактний телефон для налагодження прямих комунікацій.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама