реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зробив ультразвуковое дослідження свого коліна. Це сталося під час презентації нового обладнання у третій міській лікарні, інформує Інфоміст

35265093_1706693876104567_6847111883476959232_n

Мер поскаржився, що після забію ноги відчуває певний дискомфорт у нозі і запропонував медикам на своєму коліні протестувати новий апарат УЗД. Після оперативного дослідження лікар запевнила, що міський голова – здоровий.

– Добре, бо вже хотів закінчувати з футболом і велосипедом, – сказав мер у відповідь.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #13 Анастасія 15.06.2018 10:15
Що ж ви за люди такі? За кошти міста придбано МРТ, апарат УЗД А вам все не так, все жовчу плюєтеся.
От добре було при Одаричу, коли обладнання лікарень, пологових, головлікарі позабирали собі і та поробили приватні та платні кабінети, ото краса. І йдуть мочки, і платять гроші за державне обладнання.
Неблагодарні злі раби.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Набрид 14.06.2018 22:22
ФУ! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Залізяка. 14.06.2018 21:18
Каструля, не те перевіряєш. Голову тобі потрібно,- голову!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Онтена 14.06.2018 20:17
Цитую Шарафутдінов Еркін.:
Цитую Шура:
Господи , що відбувається? :cry:

Та що відбувається. Піар оголтілий, беспардонний. Керувати Містом незграбний , то отут треба засвітитися хоча би отаким способом.

По всей видимости этот, даже не Бинусов, не Гура и даже не семьянин имеющий 5 детей от трех браков с двумя фальшивившими бросками гранаты и уверовавший у святую деву христос видеосалона и Лазоренка - маму Юлю Тимошенко-Капительман. И самое главное, ЭТО начало официально врать и обливать людей и соратников грязью, тех кому он сам в этом юридически помогал. Жителям города по барабану, но "братва" даже по народной раде, По ГОРИСПОЛКОМУ 2013 ГОДА ДУМАЮ ЗАДУМАЕТСЯ. вЕДЬ, "БРАТАН" сдает уже и побратимов 2014 года. И ради чего? Кинуть всех и улизнуть в народные депутаты? Вы в это верите?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Талян - славний нащадок 14.06.2018 19:36
монголо-татар. Ті також на своємі коліні не тільки нове обладнання, а й старі хребти ламали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 * 14.06.2018 16:06
Я в понеділок на футболі порвав связки в коліні. Є довідка з лікарні. Але дізнавшись суму лікування в мене не було такої посмішки, як у Толі. Не знаєш ти чувак, що таке дискомфорт!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Слава богу, перевірений 14.06.2018 15:33
Цитую Аліса:
Невже не бачать , як їх просто НЕНАВИДЯТЬ !!!! А вони ще позірують. Та якби ******* вони вже

Ні, його люблять. Ті ну, чоловік 500, що отримують премію трохи менше 300 відсотків. Є люди і без премії, і всього з земельними ділянками у Соснівці, і таких багато. Бо вже землі не хватає, замахнудися і на Благодатне. Поки що, щоб зберегти екологію для містян тянуть водогіни та каналізацію до елітних приватних Соснівських маєтків, а якщо вдасться з Благодатним, то на кошти громадян Черкас побудують і окремий автомобільний міський черкаський міст. І це тільки для громадян.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Аліса 14.06.2018 14:57
Невже не бачать , як їх просто НЕНАВИДЯТЬ !!!! А вони ще позірують. Та якби ******* вони вже
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 Шарафутдінов Еркін. 14.06.2018 14:22
Цитую Шура:
Господи , що відбувається? :cry:

Та що відбувається. Піар оголтілий, беспардонний. Керувати Містом незграбний , то отут треба засвітитися хоча би отаким способом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 не вище 14.06.2018 14:05
групу хотів