реклама

реклама

Депутат Черкаської міської ради Павло Карась очолив комунальне підприємство "Черкаситеплокомуненерго", пише zmi.ck.ua

Відповідне розпорядження підписав міський голова Анатолій Бондаренко. До нових обов’язків посадовець приступив відсьогодні, 18 червня.

Нагадаємо, Павло Карась уже очолював вказане комунальне підприємство у 2011 році.

1529307245-652

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #14 ЄБРРН 19.06.2018 07:40
тепер в фонд паші попливе крупна риба. Хутко втік з свого офісу ,де поряд грохнули Гуру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Роман 18.06.2018 20:40
А де ж конкурс?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 Ох 18.06.2018 16:22
Цитую Антон:
Позор бондаренку как можно проктолога ставить жиректором теплосетей? Мы работники чкте против карася все будем плевать ему в лицо

Протолога краще б було по каналізаційним проблемам ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #11 Игорь 18.06.2018 15:07
Це просто капець. Публічне і конкурне призначення п повний зріст. Що в черкасах не знайшлось ні одного путнього інженера? Та прощо я говорю... Ви автобіографії спеців заступників прочитайте. Просто Афігеть які специ.. Без коментарів (далі одні матюки)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #10 Вова 18.06.2018 12:53
Коли міністрами ставлять "парашутистів" це ще якось можливо зрозуміти-політична фігура і т.д., але коли на стратегічне підприємство йде "парашутист" це звичайний "дерибан".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #9 Шарафутдінов Еркін. 18.06.2018 12:11
Это уже было. Кухарка управляла государством. А карась, доктор по образованию, керует теплотрасами.Можт он еще по совместительств у геологоразведко й займется? Или сутенерством.Не имеет значения чем, лишь бы на урководящей должности.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #8 Антон 18.06.2018 12:06
Позор бондаренку как можно проктолога ставить жиректором теплосетей? Мы работники чкте против карася все будем плевать ему в лицо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Абрек 18.06.2018 11:57
Таки вигавкав....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Черкащанин 18.06.2018 11:54
Колись в коментарях прочитав, що колектив Черкаситеплоком уненерго мітлою вижене його с підприємсива в разі його призначення на цю посаду. То будуть гнати, чи він і далі буде працювати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 Кушнир-вор 18.06.2018 11:53
Сейчас в Теплокомненерго действует интересная схема. Некое предприятие выигрывает тендер на работы для тепловиков. А потом ВНИМАНИЕ - эти работы отдает субподрядчику, еще раз ВНИМАНИЕ - субподрядчик это ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГ О!!!!

Т.е. Кушнир с Мирзой (заинтересованн ое лицо) ввели фирму "прокладку" которая ничего не делая получает денежку.