реклама
Sucurity Police

реклама

Соснівський районний суд міста Черкаси розглядає справи відносно двох громадян, котрі воювали на боці терористичних організацій ЛДНР. Один з них затриманий та перебуває в черкаському СІЗО.

Уродженець смт. Цибулів Монастирищенського району Віктор Шушунов, який наразі перебуває у розшуку

Інформація про це доступна на інтернет-ресурсі Судова влада України.

У коментарі «Про все» прокурор відділу прокуратури Черкаської області Вадим Коломієць повідомив, що вказані громадяни брали активну участь у діяльності ЛНР та ДНР.

Одного з них, громадянина Росії, учасника незаконного збройного формування ЛНР в 2016 році було затримано в Христинівському районі, в домівці своєї співмешканки. Інший же підсудний, уродженець смт. Цибулів  Монастирищенського району, наразі перебуває в розшуку, і суд відносно нього відбувається заочно.

За наявною інформацією, вказана особа продовжує воювати на боці терористів в складі так званої «Республіканської гвардії ДНР». За інформацією інтернет-сайту «Миротворець», бойовик перебуває на посаді заступника командира батальйону по роботі з особовим складом.

Згадані бойовики звинувачуються у створенні терористичної групи чи терористичної організації. Згідно зі ст. 258-3 Кримінального кодексу України за це передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі строком від 8 до 15 років.

 

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #12 СОЛДАТ 22.06.2018 09:08
Цитую Розум:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Розум"]
Я розумію що Ви вважаєте себе особистістю ніяк не меншою по значимості чим особистість генерального прокурора, але читаючи Ваші коментарі під багатьма дописами на цьому сайті- приходиш до висновку що від Вас щось таки ватою попахує.Притому ватою підгорілою. :-)

На відміну від вас, мегаломанією не страждаю. Маю враження, що вам аби срач влаштувати, тому за всякої нагоди й переходте на особистість та пишете в хамському тоні. Щодо враження від ваших нудних дописів, то здається вам платять за кількість коментарів, які ви щедро накатуєте повсякчас на цьому сайті.

І часто Вам здається? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Ржу з цього плєшивого 22.06.2018 08:44
Цей чмошник Шушунов прикольно виглядить на фото: один червоний шеврон - на пів рукава, другий червоний шеврон - на пів пуза. :-x
Ці "патєшниє новоруццкіє полкі" схожі на ходячі мішені. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Розум 22.06.2018 07:03
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Розум"]
Я розумію що Ви вважаєте себе особистістю ніяк не меншою по значимості чим особистість генерального прокурора, але читаючи Ваші коментарі під багатьма дописами на цьому сайті- приходиш до висновку що від Вас щось таки ватою попахує.Притому ватою підгорілою. :-)

На відміну від вас, мегаломанією не страждаю. Маю враження, що вам аби срач влаштувати, тому за всякої нагоди й переходте на особистість та пишете в хамському тоні. Щодо враження від ваших нудних дописів, то здається вам платять за кількість коментарів, які ви щедро накатуєте повсякчас на цьому сайті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 toten 22.06.2018 07:02
Цитую СОЛДАТ:
Цитую toten:
Согласно ст. 24. ЗУ "Про боротьбу з тероризмом" организация признаётся террористическо й по решению суда. Есть ли такие решения в отношении ДНР и ЛНР???Если нет - как применяется в данном случае ст 258 УК???

Браво toten !!! Именно таким будет первый аргумент в свое оправдание тех ватанов, которых переловят после освобождения ОРДЛО.Потом они будут скулить что ни в чем не виноваты и что их обманули.Ты уже,видимо, готовишься их защищать по судам. ;-)

Я не готовлюсь, но желающих немало.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 СОЛДАТ 21.06.2018 18:34
Цитую toten:
Согласно ст. 24. ЗУ "Про боротьбу з тероризмом" организация признаётся террористическо й по решению суда. Есть ли такие решения в отношении ДНР и ЛНР???Если нет - как применяется в данном случае ст 258 УК???

Браво toten !!! Именно таким будет первый аргумент в свое оправдание тех ватанов, которых переловят после освобождения ОРДЛО.Потом они будут скулить что ни в чем не виноваты и что их обманули.Ты уже,видимо, готовишься их защищать по судам. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 СОЛДАТ 21.06.2018 18:26
Цитую Розум:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Розум:
Не впіймали, але судять. Геніально!

Ну чого не впіймали.Ватана з рашки впіймали на Христинівщині, цибулівського дебілоіда і ловити не треба - сам об"явиться (якщо не "задвухсотиться" десь в донецьких степах).Все іде правильно.Чи Вам ,добродію, жалко цих виродків?Якщо жалко- то поміняйте нік на "Ум".Так ми хоч будемо розуміти хто Ви є насправді. ;-)

Мені не жалко. Просто такий підхід не стимудює...

Нюрнбергський трибунал засудив багато нацистських злочинців заочно.Потім багатьох із них ізраільтяни знайшли і привели вирок до виконання.А Ви говорите не стимудює.Все нормально стимулює.Тепер про тролінг.Я розумію що Ви вважаєте себе особистістю ніяк не меншою по значимості чим особистість генерального прокурора, але читаючи Ваші коментарі під багатьма дописами на цьому сайті- приходиш до висновку що від Вас щось таки ватою попахує.Притому ватою підгорілою. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Розум 21.06.2018 15:34
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Розум:
Не впіймали, але судять. Геніально!

Ну чого не впіймали.Ватана з рашки впіймали на Христинівщині, цибулівського дебілоіда і ловити не треба - сам об"явиться (якщо не "задвухсотиться" десь в донецьких степах).Все іде правильно.Чи Вам ,добродію, жалко цих виродків?Якщо жалко- то поміняйте нік на "Ум".Так ми хоч будемо розуміти хто Ви є насправді. ;-)

Мені не жалко. Просто такий підхід не стимудює займатися розшуком злочинчів і доказовою базою. А перехід на особистість - це тупий тролінг, до якого вдаються не від великого розуму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Олесь Вахній 21.06.2018 14:51
Кожен хто не згідний з Ідеєю Нації підлягає знищенню. Кожен
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #4 toten 21.06.2018 14:15
Согласно ст. 24. ЗУ "Про боротьбу з тероризмом" организация признаётся террористическо й по решению суда. Есть ли такие решения в отношении ДНР и ЛНР???Если нет - как применяется в данном случае ст 258 УК???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 СОЛДАТ 21.06.2018 12:29
Цитую Розум:
Не впіймали, але судять. Геніально!

Ну чого не впіймали.Ватана з рашки впіймали на Христинівщині, цибулівського дебілоіда і ловити не треба - сам об"явиться (якщо не "задвухсотиться" десь в донецьких степах).Все іде правильно.Чи Вам ,добродію, жалко цих виродків?Якщо жалко- то поміняйте нік на "Ум".Так ми хоч будемо розуміти хто Ви є насправді. ;-)