реклама
Центр занятості
реклама

У Звенигородці (центральна площа) встановлено і реалізовано 1-ий проект Бюджету участі 2017 “Альтернативне дерево”– конструкція з безкоштовного зарядження мобільних пристроїв, планшетів, ноутбуків; водночас це і популяризація використання альтернативних джерел енергії, так як зарядка буде здійснюватися за рахунок енергії сонця.

Про це йдеться на сайті міста.

viber-image

У країнах Європи та Америки практика публічних зарядок є досить поширеною, і ви завжди почуваєтеся впевнено і комфортно зі своїм ґаджетом у руках, тим більше, що зарядка є абсолютно безоплатною.

В Україні та, зокрема, у місті Звенигородка послуга такого виду є досить дефіцитною. Проблему дефіциту публічних зарядок у місті вирішено шляхом встановлення “сонячного дерева”, яке не залежить від електромережі міста, бо живиться від енергії сонця, але здатне виконувати повноцінну зарядку пристроїв всіх бажаючих.

Разом із тим популяризується використання альтернативних джерел енергії, які є надзвичайно актуальними, враховуючи нинішній стан навколишнього середовища.

Дана конструкція має на меті:

популяризацію альтернативних/поновлюваних джерел енергії;

зарядка мобільних пристроїв незалежно від електромережі;

інфраструктурний імідж міста.

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 місцевий 21.06.2018 13:56
Вартість цього надзвичайно важливого для обдертої Звенигородки з смирдючою водою з крана і загаженою річкою та убитими дорогами із медициною в чотири гривни на день на лікарства всього якихось сто тисяч гривен. Або всі дурні або я чогось не понімаю мудрої стратегії мера і виконкому з депутатами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама