реклама

реклама

На Соборній площі, під стінами облдержадміністрації зібралися воїни АТО. Вони вимагають, щоб нарешті вирішили питання із виділенням їм земельних ділянок. Вони оббивають пороги Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області вже три роки, однак отримують тільки одні відписки, пише Вичерпно

35840490_1552338201561152_7538247029927968768_n-710x434

Ініціаторами акції виступили воїни АТО Чорнобаївського району, але до них вже почали приєднуватися АТОвці зі Сміли та Черкас.

Акцію вони офіційно зареєстрували в Черкаській міській раді. Наразі на 7 днів. Однак повідомили, що наметове містечко, яке вони розбили, стоятиме перед ОДА, поки не вирішать їхнє питання.

- Ми хочемо, щоб Держгеокадастр нарешті запрацював. Але вже без Залоги (Ольга Залога, керівниця ГУ Держгеокадастру в Черкаській області, ред.). З нею ми нічого не можемо зробити. Тільки отримуємо купу відписок. АТОвцям не дають земельні ділянки, а усілякі «боси» забирають по 8-10 земельних ділянок. Тільки по Чорнобаївському району у нас близько 160 людей, які не отримали. Ми розпочали це, але, думаємо, до нас приєднається ще багато людей. Розбігатися ніхто не буде. Ми не вимагаємо чужого, дайте нам те, що нам призначене по закону, — прокоментував акцію голова ГО «Воїни АТО Черкащини» Анатолій Гичка.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-5 #15 Чорнобаївець 22.06.2018 22:16
вимоги АТОвців і Чорнобильців підтримую беззастережно.
... "інтернаціоналіс тів" - і близько - НІ
Чи мало Червонописький вже загенделив?
І чому я, що захищав Захід від проникнення туди наших СССРовских перебіжчиків, не воїн-інтернаціоналст ?
Я Західну Цивілізацію від совка рятував - ПВ КГБ СССР Прибалтика! .... ать вашу.
В СССР не ліз ніхто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Дмитро 22.06.2018 19:53
http://antenna.com.ua/archives/17427 Антена показала, що це за акція
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Ван Гог 22.06.2018 09:06
1. Відмінити всім будь які пільги та заохочення.
2. Нікому не надавати ніякої пільгової землі.
3. Зробити разові грошові виплати ГЕРОЯМ (і афганцям, і чорнобильцям і атовцям), за їх подвиг, і забутися про будь які пільгові дотації, бо скоро вся країна буде визначатися групами пільговиків різної масті, всі будуть сидіти на пенсіях, а хто ж буде працювати на їх пенсії??? Молодь їде за кордон, а пенсіонери та інваліди державної служби всіх льготчиків не потягнуть...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Аграрій 22.06.2018 06:52
Шавки на підтанцьовці агробаронів, яких Залога змушує оформлювати землю.
Крім того намагаються поміняти її на Толіка Каверського. А хто він - загальновідомо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 стабилизец 22.06.2018 06:27
война как средство получения определенных благ работает далеко не для всех. кстати, почему они молчат, что в армии туалетной бумаги не хватает ? :-* :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Пенсіонер 21.06.2018 22:54
Цитую Скільки можна:
афганці, чорнобильці, атовці... :P .Скільки можна плодити цю с*ань?

С*ань це ти, мерзото! А то - ГЕРОЇ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 NIK 21.06.2018 22:11
Цитую Терен:
Ганьба ледацюгам!

Це якраз приїхали ті що дійсно працюють.Залишили роботу щоб нагадати чиновникам що час працювати ,а не набивати свої кишені хабарами а до людей байдуже.Ганьба таким коментаторам як ти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 NIK 21.06.2018 22:02
Цитую Скільки можна:
афганці, чорнобильці, атовці... :P .Скільки можна плодити цю с*ань?

Погано що така с*ань як ти існує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Кирилл 21.06.2018 21:43
Цитую Сотник:
Цитую Кирилл:
Позорище

--- Для влади позорняк?! (мабуть малось на увазі)

та и для тех и для других...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Кирилл 21.06.2018 21:43
Цитую Скільки можна:
афганці, чорнобильці, атовці... :P .Скільки можна плодити цю срань?

это жестко, местная публика такого не вывезет))))