реклама

реклама

Поточний ремонт доріг, який проводить у Черкасах комунальне підприємство ЧЕЛУАШ, було призупинено через відсутність асфальту.

Mytnytsya1-500x327

Про це повідомив на щотижневій нараді директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, інформує «Про все».

– Завод, який виграв тендер, не може нам поставити суміш. Ми зустрічалися з керівництвом заводу і в суботу і неділю, але питання вирішити не змогли, – зазначив керівник підприємства.

Причиною невиконання умов договору називають відключення заводу від газопостачання через заборгованість.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Слава ЧЕЛУАШ 30.06.2018 19:44
Слава городским властям за такой ямковый ремонт. Правда до Семейного квартала Люкс ремонт делают капитальный :o :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Ван Гог 26.06.2018 08:45
Передбачувано...чого ще можна очікувати від цієї братви...Народжений повзати літати не може...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Сотник 26.06.2018 01:43
УРО@Ы!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Лисапет 25.06.2018 21:00
Мер громогласно год назад рассказывал о рекордном ремонте дорог в городе. Этой весной голосил, что в марте, ну в крайнем случае до конца мая будет закончен ямочный ремонт. Вначале июня оправдываясь, что-то плел про тендерные комитеты, теперь этот тамада озвучил новую версию бардака на дорогах города отсутствием асфальта. За что все это шобло получает по 300-400% премий из налогов горожан разбивающих машины в организованных чиновниками же ямах? Ведь железяка-десантник еще в 2015 году обещал до конца 2016 года капитально отремонтировать весь бульвар Шевченка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Очерет 25.06.2018 14:33
Толя великий откат з заводу забажав
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #6 Вова 25.06.2018 12:43
То чл..н довгий то майка коротка. На фото обличчя нашої мерії. Це їх візитна картка. Ганьба. Немає виправдання цим бездарям. :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Світлана 25.06.2018 12:30
Ну от неправда Ваша! Бондаренко у себе на сторінці у Facebook вже зо три тижні рапортує про масштабний ремонт доріг і покращення у місті. А я звикла вірити всьому тому, що пише "державний муж".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Volodimir Rebel 25.06.2018 11:01
А ще колись (хто пам"ятає) збирались "...доганяти та переганяти Америку".Так і хочеться запитати: З ким та чим саме та по яких дорогах???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #3 Макс 25.06.2018 10:43
Пока городом управляют шоумены, кальянщики, особи без образования под руководством Кастюли с купленным дипломом -не будет ни асфальта ни дорог.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+44 #2 Дуремар 25.06.2018 10:36
А коли проводився тендер, то хіба не з'ясовувався фінансовий стан заявників, зокрема їхніх заборгованостей перед бюджетом, постачальниками , по зарплаті працівникам тощо?
То нехай голова тендерної комісії розв'язує свій доляровий мішок і відстьобує заводу на погашення заборгованості. Бо місту потрібні нормальні дороги і вулиці, а не чиновницькі ігри!