реклама
Кредит готівкою
реклама

З 6 по 8 липня, три незабутні дні потужної патріотичної музики, гутірки за участю лідерів націоналістичних рухів, митців, воїнів та волонтерів обіцяють організатори «Фестивалю нескореної Nації Холодний Яр», який пройде на Черкащині вже учетверте.

«Фестиваль нескореної Nації Холодний Яр» завоював тисячі патріотичних сердець, адже його мета — не лише ознайомити із якісною та змістовною українською музикою, а й просвітницька: учасники матимуть змогу поспілкуватися з письменниками, подискутувати з лідерами громадської думки, зустрітися із учасниками бойових дій.

36650949_1702937229824618_182887996750561280_n

На великій сцені фестивалю виступлять «Кому Вниз», «Тінь Сонця», «ОТ VINTA», «Чумацький Шлях», «КАРНА», Tapolsky, «Гуляйгород GG», «MniShek», «Motanka», «КораЛЛі», «В Моїй Голові», Руслана Лоцман та інші.

На Гутірковому майданчику учасники фестивалю матимуть можливість поспілкуватися із цікавими особистостями: Лесею Горліс-Горською, Василем Шкляром, Олегом Тягнибоком, Андрієм Тарасенком, Андрієм Білецьким, В’ячеславом Кириленком, Ларисою Ніцой, Юрієм Ткаченком, Валерієм Маснюком, Юрієм Руфом, Іриною Фаріон, Євгеном Карасем, Вогнеславом Змійовичем, Дмитром Ярошем, Юрієм Журавлем, Сергієм Мерчуком, Миколою Величковичем, Юрієм Сиротюком, Ігорем Гузем, Олегом Куциним та іншими.

«Фестиваль нескореної Nації Холодний Яр» безкоштовний, однак на заході відбуватиметься благодійний збір коштів з метою  придбання тренажера для реабілітаційного центру Братів Кузьміних для учасників бойових дій.

«Фестиваль нескореної Nації Холодний Яр» проходить за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.

36638187_1702937253157949_4568104053266972672_n

Для комфортного проживання у наметовому містечку фестивалю передбачені питна вода, дрова, душі, туалети. Вживання алкоголю на фестивалі категорично заборонено!

Чекаємо на вас 6-8 липня у селі Грушківка Кам’янського району Черкаської області. Як дістатися на фестиваль та інші організаційні питання можна дізнатися на фейсбук-сторінці «Фестивалю нескореної Nації Холодний Яр» та на сайті https://www.neskoreni-fest.org.ua/.

Подення програма фестивалю: 
6 липня 2018 року 
9.00 – 13.00 – приїзд учасників, таборування в наметовому містечку
13.00 – відкриття першого фестивального дня 
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
13.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
13.00 – 17.00 – спортивні заходи
13.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
14.00 – 18.00 - дитячий майданчик
12.30 – 19.00 – гутіркова галявина (Юрій Журавель (музикант, фронт-мен гурту От Вінта!, художник) Василь Шкляр (письменник), Юрій Руф («На зламі епох. Вектор протидії»), Микола Величкович (Народний депутат України 8-го скликання, заступник Міністра внутрішніх справ України з березня по листопад 2014 р., заступник керівника «Самооборони Майдану»), Ігор Гузь (засновник організації "Національний Альянс", народний депутат), Вогнеслав Змійович (засновник «Грального майдану»), Валерій Маснюк (мовознавець, автор книг про українську мову, презентує свою працю "Вузлики на пам’ять").
19.00 – 23.00 – музична частина (Руслана Лоцман, Motanka, От Вінта!, Dj Tapolsky)
23:00 - 02:00 - кінопокази

7 липня 2018 року 
10.00 – відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день) 
10.00 – 14.00 – екскурсії "Холодним яром" 
10.00 – 15.00 – спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
13.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчику 
12.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів 
12.00 – 19.00 – гутіркова галявина (Олег Тягнибок (лідер ВО «Свобода»), Леся Горліс-Горська (письменниця, донька Юрія Горліс-Горського), Юрій Ботнар (депутат Черкаської обласної ради від ВО «Свобода»), Дмитро Ярош (командир УДА), Олег Куцин (командир окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї бригади ЗСУ), Євген Букет (краєзнавець, головний редактор газети "Культура і життя", дослідник Коліївщини), Юрій Ботнар (депутат Черкаської обласної ради від ВО "Свобода")). 
19.00 – 23.00 – музична частина (В моїй голові, Спека, КораЛЛі, Чумацький Шлях, Тінь Сонця) 
23:00 - 02:00 - кінопокази

8 липня 2018 року 
10.00 – відкриття третього фестивального дня (знайомство з програмою на день) 
10.00 – 14.00 – екскурсії "Холодним яром" 
10.00 – 18.00 – велосипедні екскурсії
10.00 – 15.00 – спортивні змагання, показові виступи, майстер-класи з різних видів спорту
13.00 – 18.00 – релакс-галявина для учасників російсько-української війни
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів
10.00 – 19.00 – виставки від Українського інституту національної пам’яті
13.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчику 
12.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів 
12.20 – 19.00 – гутіркова галявина (Ірина Фаріон (мовознавиця, політична діячка), В’ячеслав Кириленко (віце-прем’єр-міністр, екс-міністр культури), Юрій Ткаченко (голова Черкаської ОДА), Сергій Мерчук (член «Національного Альянсу», майданівець, начальник патрульної поліції у Рівному), Андрій Тарасенко (лідер «Правого Сектору»), Юрій Сиротюк (директор центру «Українські студії стратегічних досліджень», відомий політик), презентація книги Володимира Сікевича "1918. Донецький бліцкриг" від видавництва "Залізний тато", Андрій Білецький (засновник полку "АЗОВ", лідер партії ""Національний корпус)) 
19.00 – 23.00 – музична частина (Христина Панасюк, MniShek, Гуляйгород GG, КАРНА, Кому Вниз) 
23.00 – завершальна ватра

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
Театр