реклама

реклама

3 липня у міській раді Сміли відбулась досить бурхлива нарада з питань житлово-комунального господарства міста. Одним із найбільш обговорюваних питань була ситуація із жахливим станом доріг у місті.

Дорога Сміла

Про це повідомляє «Сміла.ua».

Депутат Юрій Кредзинський звернувся до начальника управління ЖКГ, представників влади, колег-депутатів та членів виконкому і висловив свою думку:

– Я спостерігаю за реакцією користувачів соцмережі «Фейсбук» та їхнє обговорення стану доріг у Смілі. Багато громадських організацій дуже обурені бездіяльністю влади і тим, що досі не робляться ремонти доріг. Градус невдоволення зашкалює. Сміляни обговорюють організацію нової акції – мітингу під стінами виконкому та управлінням ЖКГ, винесення шин, винесення гробу-2 (нагадаємо, що взимку активісти вже виносили під Будинок рад труну з написом «Смілянські дороги в гробу», – ред.). Люди хочуть перекривати вулиці, перехрестя, піднімати всю Смілу. Це не таємна інформація – про це вже знає кожен користувач «Фейсбуку». І коли ці акції розпочнуться, я стану разом із смілянами. Тому що деякі представники влади ніби спеціально затягують проведення ремонтів доріг.

Начальник управління ЖКГ прозвітував, що майже всі тендери на ремонти доріг зірвані, тому доведеться знову збирати документи і знову витрачати час на необхідні тендерні процедури.

Почалась бурхлива дискусія з приводу того, хто винний і кого наказати, але винуватих знову немає. Та й доріг немає. У підсумку наради, керівники говорили про те, що про ремонт міських доріг вже можна забути, все одно Сміла не встигла у цьому році. Всі фінанси і зусилля треба кинути на налагодження роботи комунальних підприємств – КП «Смілакомунтеплоенерго» та КП «ВодГео», тому що скоро осінь, і сміляни, очевидно, залишаться без тепла і без води.

реклама

Коментарі  

 
0 #23 Джон дір 17.07.2018 16:30
раджу усім із Сміли тікать. буде як поселок Орбіта 0 без людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Джон дір 17.07.2018 16:27
А чого ви там живете у Смілі цій? Можна помінять квартиру на Золотоношу. Чи Городище... А куди пламенный борець за смілянськы дороги Рудик зник. Га? Ру-у-дик на джипі!!!! ти де?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Обыватель 06.07.2018 19:06
Цитую Материалы съезда КПСС:
Цитую 007:
Ось і приіхали. Сміляни самі винні, що вибрали таких бовдурів, які загнали одне з найбільших міст області в помийну яму.

Создана новая общность - советский народ! И он весь приехал в Смелу! Ура товаристчи!

А что, вы нам далжны...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Ван Гог 06.07.2018 11:39
Цитую Дороги Сміли:
Нас не існує. Забудьте. Місто залишилось в СРСР. Чекають Лєніна з Троцьким(((. Типова доля совєтських обороно-монопольних містечок. А, Умань не чекає на Лєніна, а - розвивається! Скоро буде різниця як між КНДР та Південною Кореєю.

Ну так, Умань єврейське місто...))) а Сміла незрозуміло чіє...))) Треба герб міняти, жінка яка ламає стрілу над головою...поганий знак...все ж ламається...або стрілу треба цілу...або дорожний каток їй в руки...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 ЮЗР 05.07.2018 16:15
Надо Ляшка туда звать))СКОТИНЯК ИИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 як козаки за сіллю ходили 05.07.2018 11:15
Цитую горбатий запорожець:
... Мошни - Байбузи - Яснозір'я - Драбівка - Набутів - Гарбузин - Корсунь-Шевченківський.


Для авто-мото встановити новий дорожній знак: ЗІ СЛАБКИМИ НЕРВАМИ РУХ ЗАБОРОНЕНО!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Чорнобаївець 05.07.2018 08:34
"камінг аут" керівників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Богдан 05.07.2018 07:54
А що Черкаси далеко ушли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Материалы съезда КПСС 04.07.2018 23:24
Цитую 007:
Ось і приіхали. Сміляни самі винні, що вибрали таких бовдурів, які загнали одне з найбільших міст області в помийну яму.

Создана новая общность - советский народ! И он весь приехал в Смелу! Ура товаристчи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Дороги Сміли 04.07.2018 23:18
Нас не існує. Забудьте. Місто залишилось в СРСР. Чекають Лєніна з Троцьким(((. Типова доля совєтських обороно-монопольних містечок. А, Умань не чекає на Лєніна, а - розвивається! Скоро буде різниця як між КНДР та Південною Кореєю.