реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама
У рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки працівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області протягом 2018 року направили на погодження до інших областей 4989 проектів землеустрою, з них опрацьовано 4883, перебуває на розгляді 106 проектів.

derjgeo.jpg У Черкаській області проекти розглядають 19 експертів, яким надійшло з інших областей 5144 проекти землеустрою. Станом на сьогодні експерти опрацювали 4788, перебувають на розгляді – 358 проектів.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд і погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюють працівники територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама