реклама

реклама

Під час сесії Черкаської обласної ради депутати заслухали звіт начальника ГУ НП в Черкаській області Валерія Лютого.  Під час виступу посадовець попросив 345 тисяч грн на придбання квадрокоптерів, бронежилетів та шоломів для поліцейських.

Про це повідомляє «zmi.ck.ua».

1530866326-324

"Прошу закупити відеокамери для сіл. Повірте, із застосуванням фото- та відеофіксації буде набагато більший рівень розкриття злочинів. На жаль, у нас немає квадрокоптерів, які б могли допомогли у фіксації там, де як то кажуть "не може дійти нога" поліцейського. Також не вистачає бронежилетів і шоломів", — сказав Лютий.

реклама

Коментарі  

 
-2 #14 ПенсіЯ 10.07.2018 10:19
Реформатори х... Вас давно треба вигнати за межі країни за таку реформу. Знищили те, що десятками років напрацьовувалос ь. Пластмасоквадро коптери ви
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Небайдужий 09.07.2018 12:58
Цитую дільничого в кожне село:
Головний поліціянт мабуть знає, що в області 824 сільських населених пунктів. Особисто паном В.Лютим вивчені технічні умови та вартість "сільської" системи відеоспостереже ння? Взагалі, ми хотіли б почути звіт про криміногенну обстановку в області.

Так, керівництво обласної поліції має прозвітувати перед людьми про стан злочинності в області.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 дільничого в кожне село 09.07.2018 08:53
Головний поліціянт мабуть знає, що в області 824 сільських населених пунктів. Особисто паном В.Лютим вивчені технічні умови та вартість "сільської" системи відеоспостереже ння? Взагалі, ми хотіли б почути звіт про криміногенну обстановку в області.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Пенсіонер 08.07.2018 23:24
Виходить в сільській місцевості замість дільничних будуть квадрокоптери і відеокамери.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Із залу 08.07.2018 23:08
Доповнення до порядку денного: Не зайве було б придбати ще й геліокоптерів, бо дороги нікудишні. Пора і про роботів зі штучним інтелектом подумати, бо з цим великі проблеми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Планшет тобі в ребро 08.07.2018 19:00
Цитую Оксана:
Недавно мы с соседкой пытались утихомирить подъездного алкаша, вызвали полицию, приехали дети ниже меня ростом (я 160 если что), покрутились, спросили, а что им делать с ним, мы ребят отпустили с Богом, переживай потом за них. Зато приехали с планшетами, смартфонами и дубинками. Вам не кажется, что не с того боку надо организовывать работу полиции? Это риторический вопрос, отвечать не надо.

Такі атвєчу. А как так савпадаєт, что всє пастаянно абіжают імєнно нєнавідящую всьо украінскоє Аксану? Она вєдь гєраіня: то алкаша на скаку астановіт, то в горящую ізбу вайдьот... ;-)
Єслі чо - вапрос рітарічєскій, нє атвєчай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Думка 08.07.2018 18:22
Поліція фінансується з Державного бюджету. Крапка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Антистец 08.07.2018 17:40
Цитую Оксана:
вызвали полицию, приехали дети ниже меня ростом (я 160 если что).


Зато, по этой тенденции, они смогут летать на таких квадрокоптерах.

Уличная полиция должна быть достаточно жалкой. Чтобы всевозможные нацистские активисты-ху*вэнбины не боялись беспедельничать .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 стабилизец 08.07.2018 16:43
будет как с дронами для укрпочты. их не видно, а они есть. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Оксана 08.07.2018 14:37
Цитую Я черкащанин:
Цитую Оксана:
Вы знаете, во времена моего детства (30-40 лет назад) не было ни камер видеофиксации (в селах, ага), ни экипировки у милиции, ни уж тем более квадракоптеров и пр. шелухи, а плохому танцору известно, что мешает. Хотя с нашей "эвропейской" толерантностью скоро и это самое не понадобится.

Не было ни компьютеров, ни смартфонов, а у каждой второй семьи телевизоры были - черно-белые... Вот бы сейчас так, да?))

Недавно мы с соседкой пытались утихомирить подъездного алкаша, вызвали полицию, приехали дети ниже меня ростом (я 160 если что), покрутились, спросили, а что им делать с ним, мы ребят отпустили с Богом, переживай потом за них. Зато приехали с планшетами, смартфонами и дубинками. Вам не кажется, что не с того боку надо организовывать работу полиции? Это риторический вопрос, отвечать не надо.