реклама
Програма навчання депутатів
Лідер Національного корпусу Андрій Білецький вважає, що ситуація на війні з Росією поступово та майже непомітно для пересічних громадян, навіть непомітно для солдат на фронті, погіршується.

DSC_4307-500x331

Про це Білецький заявив під час нещодавніх відвідин Черкас, повідомляє Про все.

Причиною погіршення є те, що Росія весь час війни розбудовувала військову інфраструктуру довкола України. Натомість українська влада в цей час займалася виключно популізмом та власним збагаченням.

– Вчора, їдучи Черкащиною, ми побачили провладну рекламу на біл-борді: «Створили нову армію». Це брехня! У 2014 та 2015 роках десятки та сотні тисяч українців йшли на фронт захищати країну. Але в той же час, ми не будували армію, ми будували виключно дешеву показуху. Наш ворог підсилювався, а ми в цей час стояли на місці та оглядалися назад, – зауважив лідер Нацкорпусу.

реклама

Коментарі  

 
-2 #7 Вова зі Львова 10.07.2018 19:16
Війну слід припиняти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Виборець 10.07.2018 17:41
Ситуація на сході країни використовувала сь на минулих виборах із наближеням нових виборів також буде використовувати сь, політики не брезгують нічим, головне правильний лозунг кинуть, а люди заради миру проголосують. Війна для них дуже хороша тема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Антистец 10.07.2018 16:10
По чисто военным аспектам ситуация такова, что можно не делать ничего. Тупое вложение средств в вооружение, солдат и даже инфраструктуру поддержки - деньги на ветер. Все это сносится за неделю без следа и потерь со стороны вероятного противника. Для обеспечения безопасности нынешней власти нужны другие действия. Она этим в принципе и занимается. Билецкий от этого далек и понимает мало. Нужно ли населению, чтоб эта власть была в безопасности, и с какой стороны на самом деле сидит враг, мешающий нормальной жизни, - это вопрос, на который каждый сам отвечает себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Вова 10.07.2018 13:43
Хай скаже скільки законодавчих ініціатив він як депутат подав? Скільки засідань прогуляв? Йому ніхто не розповідав, що він і є та сама влада яку він-же і критикує? Обрати його знову що зміниться? Будуть з петренком паліть ментов? Так ментов давно немає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Кінолог 10.07.2018 13:12
Собаці-собача смерть! Білецький розіжрався на депутатських харчах. Від обжорства несе повну пургу ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Сліпий 10.07.2018 12:20
Лідерам, тим паче таким національним, все дуже добре видно з глубокого тилу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Шарафутдінов Еркін. 10.07.2018 11:17
Шось він наче бреше, цей лідер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама