реклама

реклама

Виконкому пропонують розривати угоди з перевізниками, які хочуть з 14 липня перестати перевозити пільговиків у Черкасах.

915691

Про це повідомляє кореспондент vikka.ua.

Із такою пропозицію виступили спілки ветеранів АТО, які звернулися до чиновників. Вони просять направити листи перевізникам, щоб ті зняли свої прокламації про припинення перевезення пільговиків.

За словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, виконком готовий проголосувати за підвищення вартості проїзду до 5 гривень, аби тільки перевізники возили пільговиків безкоштовно.

Було вирішено, що завтра, 11 липня, буде зібрана комісія з перевізниками, пільговиками і владцями, аби обговорити шляхи виходу із ситуації.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 Alex 11.07.2018 22:32
Пусть перевозчики у государства требуют компенсации, легче всего найти крайнего, люди прошедшие войну, заслужили эти льготы !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Шарафутдінов Еркін. 11.07.2018 08:38
Цитую Марина:
Бюджет міста - це не власна кишеня Бондаренка, а наші податки, тобто ми сплачуємо податки, з яких мають відшкодовувати перевіз пільговиків, а потім ще платимо 4 грн замість 3 грн, чи 5 грн замість 4 грн, щоб возити пільговиків безкоштовно. Така собі арифметика.

Тоді ліквідувати таку категорію як пільговик, та й по всьому.Нема грошей на пільги,, нічого плодити все нові категорії пільговиків. Взагалі пільговик має їздити два рази на день--на роботу , та з роботи. А то катається до кума, у гараж,на рибалку. То є неправильно. А народ шару любить,тому і бунтує. Як же , пільг нема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ченчик 10.07.2018 20:06
Цитую Антон:
Никаких 5 грн не булет

до 1 серпня точно, а далі( можливо після Нового року) буде й по 6....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Марина 10.07.2018 18:29
Бюджет міста - це не власна кишеня Бондаренка, а наші податки, тобто ми сплачуємо податки, з яких мають відшкодовувати перевіз пільговиків, а потім ще платимо 4 грн замість 3 грн, чи 5 грн замість 4 грн, щоб возити пільговиків безкоштовно. Така собі арифметика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Вова 10.07.2018 14:36
Мер замість відшкодування перевезення пільговиків зі своєї кишені (бюджету міста) перекладає цей тягар на звичайних громадян. І вівці цілі і вовки ситі. :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 toten 10.07.2018 14:16
Цитую Антон:
Никаких 5 грн не булет

не "булет" - это точно.
Члены объединений ветеранов АТО далеко не самые бедные жители Черкасс, а бесплатным проездом в маршрутках пользуются в основном они.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Шарафутдінов Еркін. 10.07.2018 13:59
Мені по бврабану, Я не пільговик. Але якщо влада не віддає гроші за пільговиків, то про що мова? Платіть гроші , та й ділу кінець.До речі, а чому гроші за пільговиків не віддають?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 ХХ 10.07.2018 13:55
Аби тільки перевізники возили пільговиків безкоштовно, мер готовий виставити тариф по 5 грн - а що, покращилися умови перевезення, поремонтували старі автобуси чи зникли кондуктори-хамки? Як може бути економічно не вигідно визити пасажирів, якщо автобуси ходять забиті? Де контроль пасажиропотоку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Антон 10.07.2018 12:55
Никаких 5 грн не булет