реклама

реклама

Вранці у квартирі дружини першого заступника голови Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина», керівника фракції «Батьківщина» у Черкаській обласній раді, Михайла Мушієка представники правоохоронних органів провели обшук.

 

Правоохоронці нагрянули у помешкання без попередження. Що шукали, не пояснювали.

index

Останнім часом стало помітно, що зацікавленість черкаських правоохоронців до місцевих «батьківщинівців» зросла. Кілька місяців тому проводилися скандальні обшуки на підприємствах депутата Черкаської міської ради, представника «Батьківщини» Юрія Тренкіна, відсторонено від посади заступника міського голови Черкас, «батьківщинівця» Ігоря Волошина. Тепер обшук у сім’ї Мушієків.

Самі партійці переконані, що таким чином чиниться адміністративний тиск на «батьківщинівців», інформує сайт «Про головне».

реклама

Коментарі  

 
+17 #12 сергей 11.07.2018 18:35
Цитую Коловорот:
Мушієка голими руками не взяти-стрілиний горобець!Пройшо в і Крим і Рим! У мвсників не вистачить сил 'взяти' його!

Надо иметь желание.А его то и нету!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Коловорот 11.07.2018 18:26
Мушієка голими руками не взяти-стрілиний горобець!Пройшо в і Крим і Рим! У мвсників не вистачить сил 'взяти' його!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #10 Перехожий 11.07.2018 17:24
Цитую Рандолєвий:
Надо всем зэкам Хуторов вступить в Батькивщину и сразу всех надо будет освобождать.

Після такого лайна, яке вилізло опісля вбивства Гури, "Батьківщина" повинна саморозпуститис я, принаймі обласний осередок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Верник 11.07.2018 16:33
Жити по-новому, х*лє
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #8 Вова 11.07.2018 15:38
Цитую Однобокие:
Вопрос к честным "місцевим «батьківщинцям» .
Кто надавал дозволов на МАФы по улице Небесной Сотни от Гоголя до б.Шевченка? Ребята, они эти металлические будки еще чуть чуть и доберуться уже до центральной улицы - бульвара Шевченка! Не город а какой-то шанхай лоточников.

Вы посмотрите фото старых Черкасс 80-90 годов. Сердце кровью обливается. Город на город похож, а сейчас сплошной базар-вокзал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Интерес 11.07.2018 15:17
Як це правоохоронці не пояснювали що шукали? Коли дається дозвіл на обшук, то там прямо прописують що саме шукають!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #6 Однобокие 11.07.2018 13:11
Вопрос к честным "місцевим «батьківщинцям» .
Кто надавал дозволов на МАФы по улице Небесной Сотни от Гоголя до б.Шевченка? Ребята, они эти металлические будки еще чуть чуть и доберуться уже до центральной улицы - бульвара Шевченка! Не город а какой-то шанхай лоточников.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Вова 11.07.2018 11:56
Время разбрасывать камни и время собирать камни. Подготовка к выборам. Юлька становится токсичной. Кто держит нос по-ветру начнут линять. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #4 Рандолєвий 11.07.2018 10:20
Надо всем зэкам Хуторов вступить в Батькивщину и сразу всех надо будет освобождать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #3 Що ще збрешете? 11.07.2018 09:40
Про Гуру теж спочатку розказували, що його вбили, бо він з "Батьківщини" - а потім "чомусь" заткнулися.