реклама
Sucurity Police

реклама

Депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький, який проходить лікування, як він твердить, після нападу з боку міського голови Анатолія Бондаренка, продемонстрував руку із досить великим синцем.

37061190_1511638555605079_5355841380801314816_n

Світлину з травмою Радуцького розмістив у «Фейсбуці» його колега по депутатському корпусу Руслан Зоря. «Анатолій Бондаренко, вам привіт з лікарняного ліжка!» – написав Зоря, вочевидь, натякаючи, що синець на руці Радуцького – це також наслідок сутички з Бондаренком.

Нове фото викликало в соціальній мережі бурхливу дискусію. Так, голова обласної організації Руху нових сил Михайла Саакашвілі Сергій Яковенко, звертаючись до Олександра Радуцького, пише: «Романовичу, за свої помилки завжди доводиться відповідати. Дивіться, на наступних виборах не утніть ще більшу дурницю – не всадіть в крісло мера Кличка, або боксера його категорії))))» Із цією жартівливою пересторогою Радуцький погодився.

Юрист, колишній депутат Черкаської міськради Наталя Даньковська зауважила, що «В цій ситуації одне радує: значить, (Бондаренко, – ред.) відчуває поряд програш. Бо коли в 2014 році йому не вдалося зхімічіти і перемогти (на позачергових виборах міського голови, – ред.), я ледь не отримала по обличчю. Якби не хлопці з народної самооборони, які прийняли удар на себе, то ходити мені з струсом, як мінімум».

Відомий український політик і бізнесмен Михайло Бродський написав коротко: «Бешеный железяка», вочевидь, маючи на увазі фразу, яку Анатолій Бондаренко в 2015 році кинув під час передвиборчої теледискусії зі своїм опонентом Сергієм Одаричем. Тоді Бондаренко вигукнув: «Я – залізяка!»

Деякі учасники дискусії закидали Радуцькому, що він чинить «не по-чоловічому», демонструючи наслідки сутички з Бондаренком. На це Радуцький відказав, що він є публічною людиною, і все незаконне, що відбувається у стінах мерії, він має висвітлювати. Раніше Руцький написав на Бондаренка заяву в поліцію.

Нагадаємо, Анатолій Бондаренко рішучо заперечує, що бив Радуцького.

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 Andrii 13.07.2018 08:48
так себе бицепс у Романыча ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Andrii 13.07.2018 08:47
БЬЁТ-ЗНАЧИТ ЛЮБИТ !!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Ван Гог 13.07.2018 07:15
Ого,Только точно ...,оце тобі і кодекс державного службовця, і толерантність,і культура...Лисянський ...Треба терміново викликати лікаря і давати уколи від сказу (можна і від свинячої чумки)...Він скоро на вулиці почне на людей кидатися і кусатися...І на цей раз не вдався професору Преображенськом у експеримент...наука ще незнає способу перетворення собаки на людину...знову пішов оборотний процес...зволікати не треба...Скоро Шаріков загавкає...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Коршун 13.07.2018 02:35
А Шура забув як Карася кілька років тому вдарив за те, що він згадав його кримінальне коріння?
А от Моні варто не вислів "з а лізяка", а те як Одарич на тому ефірі в мордяку отримав. Місто після того в захваті готосувало за Бондаренка. Щось у його противників зараз криза жанру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Шарафутдінов Еркін. 12.07.2018 20:31
Цитую Вова:
Радуцькому потрібно пояснити, що доктора його розводять на бабки. З такими "травмами" операцій не роблять тож відповідно в лікарні лежати не потрібно.


Приєднуюсь. А ногою межи ноги не отримав? Хай би показав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Кінолог 12.07.2018 18:57
Радек займається членовредительс твом. Може відрізати собі навіть ...заради бабла :P :P Справжній порошенківець - найкращий приятель Рубана!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Пусть ещё штаны снимет 12.07.2018 17:14
Там страшная сыняцюра от нечеловеческого ушиба плеча мерской ногой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Сармат 12.07.2018 14:08
Дайте Шурі статус учасника бойових дій антимерської компанії "Черкаси без ... (вписати потрібне прізвище)"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Вова 12.07.2018 13:54
Радуцькому потрібно пояснити, що доктора його розводять на бабки. З такими "травмами" операцій не роблять тож відповідно в лікарні лежати не потрібно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Семен 12.07.2018 13:16
Во..... Он что каждый день по органу будет показывать?
А Зоря лучше бы районом занялся а не на Темп кормиться ездил.
Для чего посоздавали КСНы? Чтобы политику по районам разносить за бюджетные деньги? Или все-таки заниматься районом, порядком в нем и жизнедеятельнос тью. Лазит, выискивает кусты и выставляет в ФБ. Дома покоси. Купи косу на район да выкоси, а не лапшу бабкам вешай про Гриценка.