реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама

24 навчальні заклади Черкаського району днями отримали 671 ігровий набір LEGO «Play Box» та «Six Bricks» («Шість цеглинок») на кожен перший клас відповідно до розподілу Міносвіти.

7a0fedcef13e85a941dc364a9cbe4e6e_L

Набори школи отримали безкоштовно відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного Міністерством освіти та науки з компанією The LEGO Foundation. Про це повідомляють «Сільські обрії».

- Дітей за допомогою нового обладнання вчитимуть алгоритмічно мислити, домовлятися та досягатися компромісів, експериментувати та аналізувати результати. Першокласники вчитимуться розуміти прості математичні моделі та використовувати їх для вирішення проблемних завдань, робити і перевіряти припущення, зосереджуватися, бути ініціативними, працювати командно, складаючи свої "цеглинки" в одну побудову, - коментують у відділі освіти Черкаської РДА.

Нагадаємо, відповідно до програми Нової української школи кошти з державного бюджету на придбання комп’ютерної техніки, сучасних меблів та дидактичні матеріали зайшли кошти у сумі майже 1,7 мільйона гривень. Натепер тривають тендерні процедури по їхній закупівлі.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама