реклама

реклама

Ключовою ланкою в реалізації політики трудової зайнятості осіб з інвалідністю в Україні є Державна служба зайнятості. Саме в службі зайнятості кожній особі з обмеженими можливостями надається допомога в підборі відповідної роботи згідно з професійними навичками, знаннями, індивідуальною програмою реабілітації та з урахуванням побажань щодо умов праці.

0bca9e59-be6a-47cc-9867-c1d3887ca31f-620x413 Також, особи з обмеженими можливостями можуть залучатись до тимчасової зайнятості (громадські та інші роботи тимчасового характеру), пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищити кваліфікацію з урахуванням потреб місцевого ринку праці, отримати юридичну консультацію з питань працевлаштування.

Так, з початку 2018 року  на обліку в Черкаській обласній службі зайнятості перебували 1 598 осіб з обмеженими можливостями, з них:  жінки – 669 осіб, молодь до 35 років – 270 осіб, мешканці сільської місцевості – 492 особи.

Слід зазначити, що за перше півріччя поточного року, за допомогою центрів зайнятості та філій області працевлаштовані 368 осіб з обмеженими можливостями, 126 осіб  проходили навчання за направленням служби зайнятості та 374 особи – брали  участь в громадських  та інших роботах тимчасового характеру.

З початку 2018 року 9 осіб з обмеженими можливостями започаткували власну справу, отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю.

Всі працездатні особи з обмеженими можливостями, які бажають працювати, можуть скористатися послугами служби зайнятості безкоштовно.

Про це повідомляє Черкаський ОЦЗ.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100