реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запропонував у «Фейсбуці» власний щотижневий інформаційний дайджест подій, що сталися за останні сім днів у житті міста.

Бондаренко2 Наводимо його допис без скорочень.

«Позитив тижня

Розпочали капітальний ремонт вулиці Симиренківська (колишня Рябоконя). Також продовжуємо виконувати поточний ремонт доріг. На цьому тижні працювали на вулиці Гетьмана Сагайдачного (колишня Ватутіна) та Чигиринській.

Продуктивно триває ремонт гімнастичної зали у колишньому приміщенні кінотеатру «Мир». Роботи відбуваються інтенсивно та за графіком. Підрядник обіцяє до кінця літа завершити об’єкт.

На наступному тижні від вулиці Небесної сотні до Припортової (колишня Героїв Сталінграду) має розпочатися капітальний ремонт тротуарів. Всі необхідні тендерні процедури вже завершені.

У міській раді ми нагородили нагрудними знаками «За мужність і героїзм» та «За сумлінну працю» черкаських рятувальників, які неодноразово приймали активну участь у ліквідації наслідків надзвичайних подій у місті.

Євген Зуєв, Сергій Битяк, Юрій Кривошея, Андрій Хижняк. Запам’ятайте прізвища та імена цих мужніх людей.

Окрім того, подякували за високий професіоналізм колективам 1, 2, 3-ої рятувальних частин 2-го пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України в Черкаській області.

Також під час засідання виконавчого комітету ухвалили рішення про збільшення щомісячної стипендії для ветеранів війни-учасників визволення Черкас від нацистських загарбників.

Тривають консультації із громадою щодо будівництва вулиці Героїв Дніпра у рамках третьої черги від Сержанта Смірнова до Козацької. Вже врахували побажання розширити велосипедну доріжку, майже вдвічі збільшили кількість зливових решіток на цьому відрізку дороги. У зв’язку із цим довелося декілька разів вносити корективи у проект, це сповільнює будівництво. Але ми враховуємо свої минулі помилки. Тому краще дослухатися побажань людей.

Негатив тижня

Звичайно, не можу не відзначити поведінку окремих депутатів, які дозволяють собі проявляти хамство в стінах міськради. Чого лише не зробиш,щоб спробувати влаштувати провокацію і через її наслідки намагатися отримати певні політичні (а там і матеріальні) дивіденди для себе. Уважно дослідив думку людей у соцмережах щодо цієї ситуації. Найцікавіше, що більшість коментарів були про те, що наступного разу мені не варто стримувати емоції. А це показник того, наскільки вже дістали громаду окремі депутати своїми постійними вигадками та неадекватною поведінкою.

Про бажання тих же депутатів терміново скликати сесію через можливий зрив освітнього середовища "Нової української школи”, на який держава надала субвенцію в розмірі 4,7 млн грн для забезпечення перших класів. Ситуація під контролем, не переймайтеся. Ми все встигаємо.

Загалом це ще один приклад маніпуляції політичних опонентів, які прикриваються дітьми (згадайте історію із їхньою істерикою щодо ремонту спортивної зали у школі №34, де Партія Вільних Демократів активно лобіює інтереси близького до себе підрядника), щоб отримати бажане. Насправді їхня першочергова зацікавленість не у покращенні навчального процесу, а щоб якомога скоріше на позачерговій сесії представники ТВК оголосили нових депутатів.

Моя позиція щодо відкликання депутатів наступна: справа непроста, механізми відкликання ще не до кінця відпрацьовані, є багато підводних юридичних течій. Тому необхідно хоча б дочекатися остаточного рішення суду, яке вступить в силу. Справу ще навіть не розглянули по суті.

Взагалі дивно чути якісь претензії щодо не скликання позачергової сесії від депутатів, які під час останніх пленарних засідань взагалі не приймали участь у голосуванні із надважливих питань для міста і демонстративно покидали сесійну залу. Шановні друзі, ви вже якось визначте власну стратегію і чесно на наступному пленарному засіданні сесії міськради продемонструйте громаді: ви за розвиток міста, вирішення ВСІХ нагальних питань або цікавлять виключно ті, що ВАЖЛИВІ для ВАС».

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Ша, гопота 16.07.2018 20:50
Часу вже мало головне накосити бабла, а там хоть сонце не вставай. Хоча, якщо мама-жулька дорветься до кормушки, то ще й премію дадуть і якихось 400 відсотків
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Ван Гог 16.07.2018 07:34
Смішно...Досягнень - 0...Навіть поточна робота (обовязкова), як то ремонт доріг, прибирання вулиць, ремонт адмін. приміщень і т.д., яка виставляється як якесь досягнення - практично нульова. Обговорили, запланували, там чекаємо суду, а там тендерних процедур - дурня...Людина навіть не знає чим повинен займатися мер обласного центру, розповідає на рівні "спеціаліста сільської ради з питань інформаційного забезпечення"...))) а то і нижче...))) Питання мера - залучив інвестиції, запустили роботу заводу чи фабрики, вирішили питання стабільного фінансування, відкрили нову трасу, знизили комунальні тарифи, очистились від сміття і т.д....Але як говорив "великий український поет" - (по Янику)))...-"Не можна вимагати від грязюки...не бути грязюкою"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Надія. 15.07.2018 21:04
Розпочав ремонт дороги,- кинув. Розпочав іншу. Так і з капітальними роботами.Залізяка, назви хоча б одну вулицю на якій виконані ремонтні роботи і вона передана на баланс експлуатуючій організації? Але основні кошти по об'єктах уже вибрані і відкати отримані!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Брехня тижня 15.07.2018 13:02
«Позитив тижня
Розпочали Також продовжуємо виконувати поточний ремонт доріг. На цьому тижні працювали на вулиці та Чигиринській.
Продуктивно триває
Непродуктивно та брехливо нічог не зроблено. Шановний пан мер, сядьте у машину та особисто подивіться що ви брешете. Це, що стосується вул. Чигиринської. Ганьба брехунам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Ти набрид! 15.07.2018 12:32
Текст явно не Толя не писав.
Порожній, тупий трьоп :-x
Краще б розказав, якого *** вчора знову все місто було захєзане переповнении сміттєвими баками?! Тобі, к**лу, Порошенко знову грошей не додав ччи ООН? За яких *** я плачу гроші на вивезення сміття - щоб ви, чмошники, за ці гроші гужбанили на Канарах?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Прав доруб 15.07.2018 09:18
Якщо стара мафія плаче і ябіднічає то може вона не така вже й мафія, а так собі кучка ******...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Шарафутдінов Еркін. 14.07.2018 21:09
Нехай не надіється , що його Громада міста підтримує. Скілько живу у Місті, гіршого мера не було. Не авторитет для міськради, дозволяє депутатам робити те , що заманеться. А вони хочуть гроші, це ясно. Зимове лихо цьогоріч і згадувати аж стидно, такого ще не було. Про ремонт доріг , який мав початися з кінця квітня по погодних умовах, а почався фактично оце десь зараз, то справу треба передавати до суду , за невиконання своїх мерських обов"язків. Ну і т.д.Люди все бачать і розуміють геть усе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Підбитий Радік. 14.07.2018 16:44
Ох і гад! На взльоті підбив. Не по спортівному! І больно! Плече й досі ниє так, шо сісти не можу, даже в туалеті. Все - навстоячки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 1 14.07.2018 16:18
Скромно. А сколько заработал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама