реклама

реклама

37186660_10213356858821323_6897591377136189440_n Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради свободівець Сергій Воронов дивується величезній кількості перевірок різних контрольних органів.

Про це він написав у «Фейсбуці».

«Пам’ятаєте, як я раніше писав, що наш департамент освіти вже перевірили, фактично, всі існуючі контролюючі органи за час перебування мене на посаді директора?! (Рахункова палата, Держаудит, соцстрах, СБУ, економічна поліція, прокуратура, пенсійний фонд і ін.) Так от, інспекція праці, мабуть, образилась, що їх не було в тому довгому списку і вирішила також навідатись в гості. Може ще кого не згадав, то ви приходьте, усім раді)). Якось дивно це все, ну от чесно. Чи мораторій скасований вже?! Але дякуємо усім за «закалку», – пожартував пан Воронов.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Кугутня, go home ! 20.07.2018 12:14
Цитую А куда подевалосо Боднар?:
А куда подевался Ботнар?


Его, нелегала миграционная служба взяла и депортирует сейчас то ли в Кишенёв, то ли в Кемерово, то ли туда откуда он там приехал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Гроші 20.07.2018 10:31
Перевіряють не для того щоб покарати, а для того щоб знайти і домовитися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Кугутня, go home ! 20.07.2018 09:49
Так сидел бы у себя в селе и горя бы не знал ! Принесло его в город...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Ван Гог 20.07.2018 09:22
Одні приходять з перевірками...для галочки...мол шукаємо...взято на контроль...)))інші приходять на роботу...мол щось робимо...а нам заважають))) і так продовжується роками...))класика жанру - один втікає, інший доганяє (бережись автомобіля)...і так в любій сфері...І поки в того кого перевіряють є можливість "кришуватися" все йде показово але безрезультатно...і ті і ті з роботою)))Ну а як вже вирішать питання повного "злиття" клієнта тоді вступає в дію армійський гумор "чого в шапці, або чого без шапки"...вкинуть патрона до кабінету і от уже і стаття...небезпечне поводження з вибухонебезпечн ими матеріалами в громадських місцях...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 А куда подевалосо Боднар? 19.07.2018 18:45
У кого-то на снятии пробы богатых послевыпускных вечерних маслов снова загулял? А ведь без таких как он, свободная жизнь в городе ну просто скучна. Хочеться выразить особою озабоченность по поводу пропажи этого виртуального персонажа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Коловорот 19.07.2018 18:11
ці перевіряючі нездатні нічого знайти.Їм поставлено задачу,але вони неспроможні ні на що.Тож не потрібно звертати увагу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Космонавт 19.07.2018 16:18
Цитую Любов Майборода:
Департамент освіти в минулому році забезпечив роботи на 84 об`єктах бюджету розвитку.Практично в усіх школах та дитячих садках відбувались ремонтні роботи, освоєно 157 млн.грн. проти 90 млн. в 2016 році. Безперечно, в цьому заслуга і колишнього очільника департаменту Ігора Волошина. З. Як незрозуміло - чому 6 млн. 755 тис.грн. в минулому році перераховано за "Колесо огляду", яке мало бути введено в експлуатацію. Немає ні колеса, ні грошей?

Чому до цього часу не оцінена та не призначена на посаду заступника мера Любов Майборода. Медик, а так професійно володіє інформацією всіх департаментів та відділів міста. Де, що робиться, де лежить, скільки коштів. Самі подивіться:
"Практично в усіх школах та дитячих садках відбувались ремонтні роботи, освоєно 157 млн.грн. проти 90 млн. в 2016 році. Безперечно, в цьому заслуга і колишнього очільника департаменту Ігора Волошина."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 1 19.07.2018 15:48
А от медиков то и не было---пора уже оформлять инвалидность
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #4 Любов Майборода 19.07.2018 15:29
Департамент освіти в минулому році забезпечив роботи на 84 об`єктах бюджету розвитку.Практично в усіх школах та дитячих садках відбувались ремонтні роботи, освоєно 157 млн.грн. проти 90 млн. в 2016 році. Безперечно, в цьому заслуга і колишнього очільника департаменту Ігора Волошина. За фінансові порушення треба нести відповідальніст ь, проте не можна діяльність правоохоронців перетворювати в полювання на відьом. Обладнання для гімнастичного залу знаходиться в Черкасах і чому Волошина та Шадловського відсторонили від роботи незрозуміло. Як незрозуміло - чому 6 млн. 755 тис.грн. в минулому році перераховано за "Колесо огляду", яке мало бути введено в експлуатацію. Немає ні колеса, ні грошей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Реаліст 19.07.2018 14:35
Воронов, якщо у тебе в департаменті все добре - то чого про це взагалі переживать?
Не порушуй Закони - і тобі будуть до лампочки усі перевірки.