реклама

реклама

17308982_10208335309435597_2838013322826859934_n Голова обласної організації Національного корпусу Дмитро Кухарчук перепросив атовців Олександра Бородієнка і Віталія Мельниченка за побиття під час відпочинку в одному із відпочинкових закладів Черкас.

«Хочу ще раз попросити вибачення в Олександра Бородієнка за прикру ситуацію, в результаті якої він постраждав. А також у Віталі Мельниченка. Готовий і буду допомагати в будь-чому для одужання, – написав Дмитро Кухарчук у «Фейсбуці». – Раджу всім читачам вирішувати конфлікти цивілізованим чином, аби таких речей не траплялося, чого дотримуватимуся і сам. Наразі є порозуміння, тому раджу злим язикам і третій стороні, що хоче мати з цього вигоду: частіше дивіться у дзеркало».

Кухарчук2

реклама

Коментарі  

 
+2 #27 справедливий 26.07.2018 14:42
Цитую Дима:
Цитую Цвях:
Аби кожен з вас горе-коментаторів мав хоч на 10% таку активну позицію як Кухарчук то може і жили б краще, а то тільки тут гавкать можете. Частіше дивіться в зеркало!

Приходи и тебе челюсть сломаю :-*

Сначала попрацюй язичком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #26 Коловорот 26.07.2018 13:28
Тільки в буцигарню? Але,це з розряду фантастики.Ще й орден і посаду дадуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #25 Нацкорпус 26.07.2018 10:45
За такі вчинки Кухарчук повинен бути знятий з посади. Голосувати за бариг ніхто не буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #24 Євген 26.07.2018 10:42
Якщо кухарчине барило банально відкупиться буде прикро. Мельниченку та Борадієнку краще не пасувати. Бандити повинні сидіти в тюрьмі!Інакше - де гідність?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #23 Протоирей 26.07.2018 10:27
Цитую Volodimir Rebel:
Хлопці,хто тільки за 27 років на стояв біля керма влади,і всі вони виявились під.рами та гнидами,і тепер тільки на вас остання надія,тому не робіть,будь ласка,нічого такого,щоб народ український відвернувся ще й від вас,будьте вищими за обставини,бо тоді вже точно в нас настане повний ПЗДЦ та зневіра!...

Не сотвори себе кумира! :-* :-* :-* :-* Забув? :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #22 Дима 26.07.2018 10:22
Цитую Цвях:
Аби кожен з вас горе-коментаторів мав хоч на 10% таку активну позицію як Кухарчук то може і жили б краще, а то тільки тут гавкать можете. Частіше дивіться в зеркало!

Приходи и тебе челюсть сломаю :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #21 Апценьки 26.07.2018 09:55
Цитую Цвях:
Аби кожен з вас горе-коментаторів мав хоч на 10% таку активну позицію як Кухарчук то може і жили б краще, а то тільки тут гавкать можете. Частіше дивіться в зеркало!

Активну позицію, це як комсомольці при радянській владі? Що, відродили професію "хороший хлопець", на зібраннях виступає з починами, на мітінгах у перших рядах, клеймить бюрократов...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #20 КАРА НЕБЕСНА 26.07.2018 09:55
Ось такі горе-патріоти і ,,показушники,, ведуть Україну до хаосу, до внутрішнього протиборства. ГАНЬБА ОСОБИСТО КУХАРЧУКУ І СИЛІ ЯКУ ВІН ОЧОЛЮЄ !! НА КОЛІНА ПЕРЕД ГЕРОЄМ АТО, ЯКОГО СВОЛОТА З НАЦКОРПУСА ПРИНИЗИЛА.....А членам ,,нацкорпуса,, терміново позбавитися такого ,,ХЕРОЯ,,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #19 азов 26.07.2018 09:45
ну він ... Ні стида ні совісті в кухурчука. криша зовсім .... йди на поле роботу роби ...!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #18 Ван Гог 26.07.2018 09:19
Поки одні на фронті а інші з голодують як пенсіонери, навколо вбивства, корупція і грабежі... патріотична братва веселиться в закладах відпочинку...бють один одного, виясняють Слава чи не Слава Україні...лицеміри з рибячими мізками...