реклама

реклама

Кальян, алкоголь та друзі в барі – замість ухваленого судом домашнього арешту. Журналісти зафільмували недомашній відпочинок обвинуваченого у фатальному забитті 29-річного черкащанина.

Про це повідомляє телеканал «ВІККА».

Нагадаємо, бійка з летальним кінцем трапилася ще в жовтні 2016-го. Суд першої інстанції ухвалив тоді ще 22-річному Іллі Новікову вісім років ув’язнення. Опісля захисник підсудного клопоче про зміну обвинувальної статті й зменшення каральної санкції. Нині справа на розгляді в апеляційної феміди. Однак засідань фактично не було ще з грудня. Адже підсудний, буцімто, на лікуванні в психоневрологічному диспансері. Аж так інцидент вразив молодика.

Однак це не заважає Іллі «лікуватися» із друзями в барі.

Докладніше – у телесюжеті.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Ван Гог 27.07.2018 08:13
Цитую Любов Майборода:
Безпорадність правоохоронців - судів, прокурорів, поліції просто зашкалює. Невже серед посадовців немає ЖОДНОГО, для яких совість і мужність не пустий звук?

Такі високі пафосні слова вже і старожили почали забувати ...а нинішнє плємя і подавно,... ще б про честь згадали...)))не лякайте "молодьожь"...Лицемірство, брехня,гроші - ось нові слова в нові лозунги....(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Савел 27.07.2018 00:01
А когда здесь было по другому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Донецький аеропорт 26.07.2018 19:55
Цитую Любов Майборода:
Безпорадність правоохоронців - судів, прокурорів, поліції просто зашкалює. Невже серед посадовців немає ЖОДНОГО, для яких совість і мужність не пустий звук?

Ваші правоохоронці - ненажерливі колорадські жуки. Поки одні життя віддіють за Україну, інша паразитична шваль кришує мафію. Черкаси, прокидайсь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 ХХ 26.07.2018 17:21
Цитую Любов Майборода:
Безпорадність правоохоронців - судів, прокурорів, поліції просто зашкалює. Невже серед посадовців немає ЖОДНОГО, для яких совість і мужність не пустий звук?

Та ні тут не безпорадність суддів, прокурорів, поліції,бо безпорадність, коли людина не можить дати сама собі раду, не можить приймати активні заходи, які оберігають її життя, здоров*я, та гідність і в даному випадку безпорадним є народ України, а ці особи є злочинцями, яких ми наймаєм на роботу, платим зарплату, при тому не малу, і не вимагаєм від них роботи. Ось правильно тут людина перечислила громадські організації, тільки залишається не зрозумілим, від якої вони громади?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Верник 26.07.2018 14:51
Цитую Любов Майборода:
Безпорадність правоохоронців - судів, прокурорів, поліції просто зашкалює. Невже серед посадовців немає ЖОДНОГО, для яких совість і мужність не пустий звук?

Це не безпорадність, а свідоме затягування і спускання справи на гальма на всіх рівнях за чималі гроші. При бажанні давно можна йогозасудити! Побачите, зовсім скоро молодик, замість того щоб сидіти на нарах буде ходити по кабаках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 стабилизец 26.07.2018 14:40
лячно жити в Черкасах... і якась же с..ка лікарська прикриває такого покидька!!! або син такий же, або дітей неає.

Да склонны соотечественнич ки к "продаже" всего и вся, чего стесняцца. вот уж семьям политзаключенны х по 100 тыщ выделили, абы нэ гавкалы, пока паны отдыхають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Коловорот 26.07.2018 13:25
Артюх номер два.Норма!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Трахтемірів 26.07.2018 10:53
Цитую Любов Майборода:
Безпорадність правоохоронців - судів, прокурорів, поліції просто зашкалює. Невже серед посадовців немає ЖОДНОГО, для яких совість і мужність не пустий звук?

Звідки у правоохоронців совість?? Згадайте як вони під керівництвом Лєбєдєва та Калініна здали Крим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Не може такого бути 26.07.2018 09:46
Цитую Любов Майборода:
Невже серед посадовців немає ЖОДНОГО, для яких совість і мужність не пустий звук?


А скоко армий патріотів було і що?
ГО «Черкаський обласний комітет оборони прав людини»
Черкаський громадський люстраційний комітет
Автомайдан Черкащини
Громада Черкащини
Громадський блокпост
ДемАльянс
щит Черкащини
Правий сектор
Самооборона майдану 3 штуки
Комітет по боротьбі з корупцією
Громадський рух «ЧЕСНО».
Регіональний комітет Центрального штабу-національного спротиву
НО "Майдан"
Рада опозиційних сил Черкащини
Народна рада Черкас
Общественный совет Майдана (ОСМ)
Обласна народна рада
Черкаський обласний страйкком
ГО «Воля ХХІ»
Комітет опору диктатурі
Мовний майдан
Агентство стратегічних досліджень
"Національний корпус"
"Національна Дружина"
Громадська організація «Автоєвросила»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 Любов Майборода 26.07.2018 09:22
Безпорадність правоохоронців - судів, прокурорів, поліції просто зашкалює. Невже серед посадовців немає ЖОДНОГО, для яких совість і мужність не пустий звук?