реклама

реклама

Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко підписав розпорядження про зарахування до кадрового резерву Бориса Євмини на посаду начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради.

c7e3e3fb38fd36ed38500e97b0f55b59

Відповідний документ поширює у Facebook черкаський журналіст Сергій Кузляєв, пише «Вікка».

Борис Григорович Євмина – помічник мера патронатної служби міського голови департаменту організаційного забезпечення ЧМР.

"Євмина був у Народній партії, працював у Золотоніській РДА, був начальником управління капітального будівництва при губернаторі Тулубі. Був заступником міського голови в "смутні часи", коли комуністично-бютівсько-регіональна коаліція відправила Одарича у відставку. У тому ж виконкомі пліч-о-пліч працював із Анатолієм Бондаренком і Віктором Білоусовим. Кадри Тулуба повертаються завдяки Анатолію Бондаренку", – каже Кузляєв.

3777392117753347592094293838925710005633024o

реклама

Коментарі  

 
0 #18 Сергій 30.10.2018 22:18
# 26, 02.07.2003
Останнім часом в нашій області великого шуму наробила так званна “Золотоніська справа”….. Нагадаємо лише, що золотоніські чиновники звинувачуються у проїданні коштів, виділених на харчування дітей-інвалідів.
Днями прес-служба ОДА розповсюдила повідомлення такого змісту: “Голова Черкаської обласної держадміністрац ії Вадим Льошенко направив пропозицію на адресу Президента України Леоніда Кучми та Прем’єр-міністра України Віктора Януковича щодо звільнення з посади голови Золотоніської районної держа
вної адміністрації Євмину Бориса Григоровича, як такого, що скомпроментував себе. До пропозиції додано подання прокуратури області на п’яти аркушах, ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Щука 26.07.2018 21:26
Основа здорового суспільства - баланс між правами і обов'язками. Основа здорової душі - чиста і спокійна совість, віра в Бога і сплачені борги всім, кому ти заборгував. Таким є Борис Євмина із команди ВО "Черкащани".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Роман 26.07.2018 21:24
«помічник мера патронатної служби міського голови департаменту організаційного забезпечення ЧМР» - це що за посада така? Розшифруйте, будь ласка, бо я вже всі мізки зламав, намагаючись розібратися хто тут у якому відділі працює і кому підпорядковуєть ся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 Варвара 26.07.2018 18:56
Слава богу! Повертаються нормальні фахівці. Євмина - порядна, чесна людина та ще плюс знає справу! Хоч будівництво буде відповідати стандартам, а то ж у нових будинках страшно жити! Толя молодець! Так би і з рештою кадрів!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 відділ кадрів 26.07.2018 17:01
Пан Кузяков, оприлюдність свою трудову книжку :roll: Ваша активна "журналістська діяльнсть" розпочалась в 2010 році. Тулуб - хрещений батько вашого годувальника Одарича. То в чому проблеми?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Тарас 26.07.2018 16:55
Цитую Коловорот:
Краще цей,як попередник-ставленник Гури.

Однозначно: здихатись торпедівців завдання № 1. Чого тільки Очеретяний був вартий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 кадрюги 26.07.2018 16:49
так там одні кадри Тулуба-Одарича,яких (як піявок-упирів) тепер не відірвати від Тохи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 ХХ 26.07.2018 16:39
Та яка різниця, шо одні бандити, шо другі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 Реаліст 26.07.2018 14:25
Цитую Андрій:
В МВК завелася криса і не одна. Мабуть недобитки Одарича, бо документація в вільному разгулє по місту.

Ухти! А як давно розпорядження про кадрові призначення мають гриф "секретно"? :lol:
Кузі - респект за те, що хоч і пізно, але повідомив громадськості про те, що такого одіозного типа витягли із забуття! Хоча сам Кузя й справді забув, як той самий Одарич Тулубу підігрував, писав, що Азіров - наімудрєйший прем"єєр усіх часів, а Яник - неслабий прєзік)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 Микола 26.07.2018 14:21
Толя готується до повернення Олійника, та і Юля вже давно на Путіна заглядається