реклама

реклама

На сайті Черкаської міської ради депутат міськради Микола Олександрович Мирза зареєстрував 26 липня петицію «Мера Черкас Анатолія Бондаренка – у відставку!».

images Далі наводимо текст електронної петиції:

«Анатолій Бондаренко, як міський голова Черкас, не дотримує своїх передвиборних обіцянок, повністю втратив контроль за роботою комунальних служб.

Громада Черкас звертається до депутатів міської ради розглянути питання про дострокове припинення повноважень міського голови Бондаренка А.В.

Причини «відкликання»:

- Відсутність стратегії у розвитку міста.

- Торгівля посадами. За три роки працевлаштував в міськвиконкомі і комунальних підприємства 10 депутатів міської ради із 42, які не є фахівцем у своїй галузі;

- Нераціональне використання бюджетних коштів. Премії міському голові і чиновникам сягають 400% від окладу. Працевлаштовані депутати у середньому отримають 40-45 тис. грн зарплати.

- Бондаренко ініціював знищення дитячого табору «Дахнівська Січ» з перспективою забудови котедж ним містечком.

- Замість дитячого кінотеатру «Салют» Бондаренко планує збудвати багатоповерхівку.

- За три роки було надано понад 400 дозволів на встановлення МАФів;

- Другу зиму поспіль провал в прибиранні міста від снігу і доріг та тротуарів від ожеледиці.

- Своїм втручанням в роботу КП «Черкаська служба чистоти» призвів Черкаси до сміттєвого колапсу;

- Неякісне виконання робіт з ремонту доріг (86% об’єктів або не дороблені, або мають дефекти);

- Знищив пляжну зону Черкас в мікрорайоні "Митниця" багатоповерховою забудовою. Там, де мали бути аквапарк, сквер, спортивні майданчики, території для проведення фестивалів, виставок, Льодовий та баскетбольний палац.

- Недотримання своїх передвиборних програм щодо:

а) зниження тарифів на комунальні послуги (за три роки суми в комунальних платіжках зросли на 560%),

б) відремонтувати всі дороги за один рік (відремонтовано не більше 8%)

в) боротися із корупцією в мерії (за останній рік в міськвиконкомі проведено більше 10 обшуків, відкрито понад 30 кримінальних проваджень, три чиновники з команди Бондаренко скоро будуть засудженні за крадіжку бюджетних коштів та хабарі)».

Станом на 27 липня об 11 годині зібрано 30 підписів з 250 необхідних.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #30 Черкащанин 28.07.2018 13:46
За два дні під Петицією про відставку Тохи підписалися 74 черкащан.
До завершення збору підписів - ще 28 днів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #29 Любо, братці, любо... 28.07.2018 13:19
[quote name="Любов Майборода"]В Києві"опозиційні депутати" оббріхують Президента, в Черкасах - Міського голову. Бізнесмени-депутати, здебільшого без належної освіти та виховання, дбають в першу чергу про свою вигоду. Процедуру виборів і волевиявлення громад сприймають як процес "купи-продай"./quote]
Люба, що за дешеве примітивне гонєво з прогиба перед Каструлею?
А випадково, не "опозиційний" Бондаренко не оббріхує того самого Президента, коли йому вигідно? Випадково, не Бондаренко - "без належної освіти", з-за чого ганьбився на всю Україну? Випадково, не він разом з "Батьківщиною" (Трєньками, Мушікєками і т.д.) поставив на конвеєр "купи-продай" вже абсолютно все у місті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Коловорот 28.07.2018 13:08
https://www.ukr.net/#news/details/cherkassy/63713989/
вище-все!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 премія 28.07.2018 09:13
а ЩО РОБИТИ З МЕРАМИ-БІЗНЕСМЕНАМИ ?
Погоджуюсь: потрібні мери-менеджери. Бондаренко на даний час займається містом, а не бізнесом. Критикують його депутати-бізнесмени, які своїми діями кидають місто в хаос. Як на мене,така критика - швидше заздрість, ніж піклування про місто. Не бачу в міській раді конструктивної опозиції. Судячи по реакції громадськості - люди також її не бачуть.
Політика-це і є найприбутковіши й бізнес(проститу ція і наркотики -відпочивють).Саме мери-бізнесмени Черкас(Волош,СО 2,Бонд) запустили кремінал до влади і разом з ним перетворили місто в хутір-позорище. Розкрийти очі багатьох скликань і подивіться на Черкаси в порівнянні з іншими містами (про закордонні -мовчу).Порівняйте бюджет на отримання чиновників міської ради з 2000 роком і про опозицію і тих,хто захищає владу все стане зрозуміло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 Коловорот 28.07.2018 07:51
Мирза захотів повернути відкати та віджими?Зараз він в опозиції і йому немає доступу до грабежу. Там де він-там заколоти! Вирішив стати Гурою-2?
Бондаренко,не кращий мер,але камарилья,яка хоче прийти,гірша в сотні разів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #25 Любов Майборода 27.07.2018 20:23
Цитую ЖІНОЧА ЛОГІКА:
Цитую Любов Майборода:
Бізнес має бути відділений від влади. В Києві "опозиційні депутати" оббріхують Президента, в Черкасах - Міського голову. Бізнесмени-депутати, здебільшого без належної освіти та виховання, дбають в першу чергу про свою вигоду. Процедуру виборів і волевиявлення громад сприймають як процес "купи-продай". Хаос - джерело їх прибутків, тому волають про імпічменти. Що робити? Думати і не купуватись на "новоспечені лавочки", "концерти", "рибну юшку" та популістські гасла під вибори.

а ЩО РОБИТИ З МЕРАМИ-БІЗНЕСМЕНАМИ ?

Погоджуюсь: потрібні мери-менеджери. Бондаренко на даний час займається містом, а не бізнесом. Критикують його депутати-бізнесмени, які своїми діями кидають місто в хаос. Як на мене,така критика - швидше заздрість, ніж піклування про місто. Не бачу в міській раді конструктивної опозиції. Судячи по реакції громадськості - люди також її не бачуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #24 Антон 27.07.2018 19:19
Цитую кузя:
Цитую Антон:
Мэру солгать, ничего не стоит. Одни пустые разговоры вместо дела. Поддерживаю на 100%.

А почему Антоша в меры не балотируешься, а только визжишь из-под кустов? Слабо?

Я с тобой кузя телят не пас. Работаешь мэрским популизатором, продолжай популизировать ммэрское седалище и дальше. Может премию за усердное ... мэр выпишет. У меня в отличие от тебя есть любимое дело и я в мягкие места никого не целую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Мирзавці 27.07.2018 19:04
Ми з Дахнівки. Це круто!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 ЖІНОЧА ЛОГІКА 27.07.2018 17:53
Цитую Любов Майборода:
Бізнес має бути відділений від влади. В Києві "опозиційні депутати" оббріхують Президента, в Черкасах - Міського голову. Бізнесмени-депутати, здебільшого без належної освіти та виховання, дбають в першу чергу про свою вигоду. Процедуру виборів і волевиявлення громад сприймають як процес "купи-продай". Хаос - джерело їх прибутків, тому волають про імпічменти. Що робити? Думати і не купуватись на "новоспечені лавочки", "концерти", "рибну юшку" та популістські гасла під вибори.

а ЩО РОБИТИ З МЕРАМИ-БІЗНЕСМЕНАМИ ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 стабилизец 27.07.2018 17:33
Цитую Надія.:
Добре що нагальне питання усунення Каструлі з посади уже підняте. Таке далі терпіти не можна. Але погано що ініціатори цього- Мерза і К.

пытання д.б. пиднятэ уже разов пиццот. хотя бы при выделении родственничкам сосновской земельки. только хто ж его посадит... :lol: все одинаковые. хомяки.