реклама

реклама

Черкаська область демонструє все нижчі показники залучення до військової служби на контрактній основі.

Bezymyannyy-1

Про це на сьогоднішній координаційній нараді в ОДА повідомив обласний військовий комісар Євген Курбет.

38071897_2111777388864561_6255632635561771008_n

„На нашу область доведено показники призову на військову службу за контрактом 300 осіб щокварталу, 100 осіб щомісяця. Якщо в минулі роки ми справлялися 100%, то в першому кварталі цього року виконали на 90%, другий – трохи більше 60%, прогнозовані показники на третій квартал – 70%. Що є незадовільним”, - зазначив Євген Курбет.

За словами обласного військкома, у Чорнобаївському і Канівському районах відібрали лише по одному кандидату на військову службу на контрактом. А от Смілянський і Кам’янський стабільно на 100% виконують завдання.

„Решті районів області необхідно наростити темпи відбору кандидатів на службу за контрактом, - зауважив Євген Курбет. - Залучення до військової служби на контрактній основі фахівців, які мають бойовий досвід, дозволяє підвищити рівень укомплектованості Збройних Сил, значно знизити соціальну напругу в суспільстві, пов’язану з системою укомплектуванням ЗСУ за призовом”.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 Cын Главкома 31.07.2018 20:22
Цитую Чорнобаївець:
Ти ба... Навіть Авторитет Головнокомандув ача їх не надихає...
Треба ціни піднімати. Розслабились.

Согласен. И как сам постоянный участник АТО, депутат-миномётчик добавлю - Наш лозунг должен быть один — заставить всех учиться военному делу настоящим образом, навести порядок на черкасских дорогах. Без черкасских дорог папина коммерческая война — вреднейшее предательство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Що це було? 31.07.2018 12:50
Цитую ага ага:
ага, тільки за ці гроші винайди та орендуй житло, плюс харчування...

ЯГА, ЦЕ ТОБІ ПРИСНИЛОСЯ? ЯКІ ГРИБИ КУРИШ, БАБУШКА? :lol:
Ти, єслі шо - розкажи, шепелява, почьом нинчє знімають койко-мєсто в бліндажі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Чорнобаївець 31.07.2018 11:29
Ти ба... Навіть Авторитет Головнокомандув ача їх не надихає...
Треба ціни піднімати. Розслабились.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Що це було? 31.07.2018 11:15
Цитую ага ага:
Цитую Зарплати ЗСУ піднімуть:
З 1 жовтня 2018 року МІНІМАЛЬНЕ грошове забезпечення рядовому складу - до 9 тис. грн., офіцерському складу - до 15,3 тис. грн.
Повний текст: https://glavcom.ua/news/minoboroni-virishilo-z-zhovtnya-pidvishchiti-viplati-viyskovim-516468.html



ага, тільки за ці гроші винайди та орендуй житло, плюс харчування... і останеться майже нулік.

Ти дурак? Ти десь чув, що військовослужбо вці знімають номер в готелі і замовляють столики у ресторанах на фронті? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Шарафутдінов Еркін. 31.07.2018 10:31
Не хочуть іти в контрактники? дик наколюють з грошима, дідовщина така , що хлопці стріляються, вішаються, а мож вішають їх? Треба порядок навести у війську, то й служба хоч і не мед , але прийнятна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 ага ага 31.07.2018 08:27
Цитую Зарплати ЗСУ піднімуть:
З 1 жовтня 2018 року МІНІМАЛЬНЕ грошове забезпечення рядовому складу - до 9 тис. грн., офіцерському складу - до 15,3 тис. грн.
Повний текст: https://glavcom.ua/news/minoboroni-virishilo-z-zhovtnya-pidvishchiti-viplati-viyskovim-516468.html



ага, тільки за ці гроші винайди та орендуй житло, плюс харчування... і останеться майже нулік. То навіщо такий контракт?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Фрейтор 30.07.2018 22:17
Цитую бывший:
А губернатор разом зі своїми заступниками не бажають підняти відсоток контрактників,с лабо державі послужити?

Та їм не втовпитися. Попереду стільки бажаючих і навіть загартованих татуюваннями. Подивіться і у Смілі в уніформі щось вимагають та підписують. А по Черкасам, хоть греблю гати. Якщо всіх підписати на контрактну службу то за всю Україну виконають план. Біда у тому, що москалі патріоти Путіна їдуть навіть із Сибиру до Донбасу, а наші патріоти по салонам тату та по олігархічним фірмам патріотять. Так можем і прос...ти Україну з товпами "патріотів" та мітингарів-націоналістів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Думка 30.07.2018 20:22
Проблему з добором на службу контрактників може бути знято шляхом підвищення грошового забезпечення військовослужбо вців на рівні зарплат прокурорів, суддів та державних службовців центральних органів влади. Лише за таких умов Збройні Сили України будуть мати можливість вибирати кращих, причому навіть на конкурсній основі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Атошнік 30.07.2018 17:07
Цитую Погана робота:
Дуже погана робота Облвоенкомата, ніякого патріотичного виховання. Пора міняти людей на посадах, на ці посади треба ставити героїв АТО, а не тилових щурів. З боку воєнкома ніякого захисту для учасників АТО. Реабілітація нульова, для ТИХ кого обпалила війна. Єдина з чим справляється так , це те що посвідчення УБД понадавав прокурорам, понтам та іншим. Потрібні дії , а не слова в тиші кабінетів. Люди бачать , як з ними вчиняли, то тепер і результат.

Це точно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Зарплати ЗСУ піднімуть 30.07.2018 15:25
З 1 жовтня 2018 року МІНІМАЛЬНЕ грошове забезпечення рядовому складу - до 9 тис. грн., офіцерському складу - до 15,3 тис. грн.
Повний текст: https://glavcom.ua/news/minoboroni-virishilo-z-zhovtnya-pidvishchiti-viplati-viyskovim-516468.html