реклама

реклама

Сергій Танюк, який виконував обов’язки директора департаменту ЖКК Черкаської міської ради, написав заяву на звільнення.

19024681_1354455104661781_91814150_o

Інформацію про це в коментарі виданню "Інфоміст" підтвердила заступниця міського голови Людмила Бордунос, яка зараз виконує обов’язки мера.

Сьогодні вона підписала розпорядження про звільнення Танюка. Останній робочий день посадовця – 6 серпня.

Зазначимо, що декларація перед звільненням поки що не подана.

Сергій Танюк виконував обов’язки директора департаменту ЖКК із жовтня минулого року. До того він очолював Придніпровську СУБ.

реклама

Коментарі  

 
+7 #8 Микола 04.08.2018 15:08
Потрібно і з партії Укроп, прогнати цього пристосуванця!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Главпоштамт 04.08.2018 11:59
Не радуйтесь та не печальтеся. Явно пац випливе на більш вагомій посаді. Такими, з вірними очима не розлучаються. Споримо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Alexandr lut 04.08.2018 05:50
давно пора цю ... було гнати. скільки разів приходив до нього на прийом-одне хамство та неповага дірвався до корита і думав.що назавжди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Надія. 03.08.2018 21:40
А дах , виявляється,- протікав! А свого розуму явно недостатньо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #4 Любов Майборода 03.08.2018 18:54
Як на мене, ЖКК - найскладніша галузь в управлінні містом, яка стосується кожного містянина. Успіхи і недоліки залежать від багатьох чинників. Сергій прагнув виконувати свої обов`язки якісно. Турбує ситуація в галузі: Відсутня субординація у прийнятті рішень між департаментами, публічне фахове обговорення шляхів вирішення проблем з економічними розрахунками, наприклад вивіз сміття Службою чистоти. Так і не зрозуміло: чому рік тому сміття вивозилось, а зараз контейнери переповнені, особливо у вихідні дні? Нам треба вчитись західному менеджменту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Табор уходит в небо 03.08.2018 18:36
Давай мальчик к нам - будешь нашим Бароном.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 иван 03.08.2018 17:14
А остальные??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Да уж 03.08.2018 16:20
Спекся чувак!