реклама
Центр занятості
реклама

Директор департаменту охорони здоров'я та соціальної політики виконавчого комітету Черкаської міської ради Олег Стадник нагадує батькам – для вступу у дитячі садочки потрібні лише дві довідки: довідка педіатра про стан здоров’я дитини на момент огляду та довідка про щеплення.

38681700_255362955187912_8216272939759173632_n

«На цьому тижні ще не було і дня, коли б не приходили батьки їз проблемою усної відмови керівників садочків. Вкотре пояснюю - скасовані певні форми медичної документації і змінено нормативні документи. Останнє роз’яснення дав у листі заступник Міністра МОЗу Лінчевський. Цей лист ми надіслали в департамент освіти, він надісланий голові міської депутатської комісії з питань освіти та охорони здоров’я. А тепер увага!!! Для здорової дитини необхідно від медичних працівників лише два документи: довідка педіатра про стан здоров’я дитини на момент огляду та довідка про щеплення. Все! Ніяких ЛКК, навіть якщо довідка про щеплення без отриманої вакцинації. Наголошую, що ЛКК потрібні для дітей, які мають проблеми із здоров'ям і йдуть за показаннями до спеціальних груп і садочків за профілем хвороби”, - зазначив у своєму фейсбуку Олег Стадник.

Головний медик Черкас також розповів, що робити батькам, якщо дитина не має усіх щеплень.

„Є ще одна об’єктивна річ - останні чотири роки в Україні була провалена вакцинальна компанія - МОЗ не зміг провести процедури закупівель, вакцин для обов'язкового календаря щеплень не було. Тому питома вага дітей із ідеальним календарем щеплень мала по цій причині, - зазначив Олег Стадник. - Якщо вам на вашій заяві про прийом дитини до садочка напишуть офіційну відмову, прошу із таким документом звернутись в департамент освіти, бо по такій причині необхідно закрити 2/3 садочків і до нас - ми готові провести аналіз медичних документів вже прийнятих дітей, і сказати вам, що не приймають усіх, або лише не прийняли вас. Тоді вам за захистом своїх прав до правоохоронних органів».

Олег Стадник зауважив – із початку цього року вакцини надійшли у достатній кількості і за порадою педіатра батьки можуть розпочати додаткову вакцинацію своїх дітей.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама