реклама
Програма навчання депутатів

Селищний голова Буків Маньківського району Сергій Залізняк стверджує, що індійські режисери, які днями знімали фільм у Буцькому каньйоні, діяли піратськими методами, пишуть «Вечірні Черкаси».

39240188_243303419649414_448272445422436352_n

– Думаю, індійці приїхали до Києва у пошуках декорацій для свого фільму. Хтось порадив їм Буки. Вони приїхали без жодного попередження. Зйомки проводили один день. Якраз тоді я був у відрядженні у Черкасах. Річ у тім, що на зйомки треба отримати дозвіл селищної ради, написати нам заяву. Нічого з цього зроблено не було. Якщо тепер індійці приїдуть знову, вестимемо з ними зовсім іншу розмову.

Зі слів Залізняка селищна рада Буків взялася за облагородження території каньйону.

– Найперше ми заборонили ламати зелені насадження й розводити багаття на території Буцького каньйону. Поставили туалети, облаштували пішохідні доріжки. Зараз завершуємо план території. Документ знаходиться на розгляді в Черкаській облдержадміністрації. Плануємо облагородити територію за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку й за власні кошти. Хочемо облаштувати стоянки автотранспорту, насипати доріжки, встановити ліхтарі.

Щосезону Буцький каньйон відвідують кілька сотень тисяч туристів з України й всього світу. Досі українські кіношники не знімали тут фільмів. Зате  відзначилися індійці, які знімають чергову стрічку про кохання.

На Черкащині вже є досвід облагородження території Тясминського каньйону в місті Кам’янка. Місцева громада отримає грант Європейського банку й облаштує там автостоянку, доріжки й лавки.

Юрій Стригун

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #3 Сержи Сержи, ача ача !!! 15.08.2018 21:01
Прям селищний танцюрист диско, а не голова. Тепер танцюй, поки молодий, гонорар то тю-тю!! В Черкасах хоч добре побазарював?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Скептик 15.08.2018 18:20
А яким законом встановлено, що він повинен надавати дозвіл на зйомку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Батрахоміомахія 15.08.2018 17:39
Селищний голова хотів заяву? Щоб затягнуи час і одержати на лапу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама