реклама

реклама

Зранку 20 серпня черкаські депутати вийшли до мерії із вимогою звільнити начальника департаменту юридичного забезпечення міської ради Володимира Шабанова, який прославився "преміюванням власного зятя". Акція за ініціативи Партії вільних демократів триватиме кілька днів, передає vikka.ua.

3946752815979138169812314831723747121561600o

"Акція проходить із вимогою, щоб мер Бондаренко звільнив корупціонера Шабанова. Навіть суд уже довів, що він корупціонер. Він своєму зятю, який був у нього в підлеглості, виплачував преміальні, що спричинило збитки в бюджеті в сумі більше 250 тисяч гривень", – розповідає голова партії Олександр Згіблов.

"Вільнодемократівець" каже, що на місці акції стався конфлікт за участі депутата від "Батьківщини", директора КП "ЧЕЛУАШ" Олексія Мельника.

3971562615979138869812241197997156313595904n

"Він вирвав у хлопця, який працював на акції, пакет із агітаційними матеріалами, і розпочалась штовханина. Він буквально напав на цього хлопчину", – каже Згіблов.

Депутат від "Вільних демократів" Володимир Гриценко на своїй сторінці у Facebook зазначив: "вчинок Мельника свідчить , що він "за" корупцію в міськраді!"

3958918815799596621093874660272256142802944n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #9 Правдолюб 20.08.2018 15:40
Цитую коля:
Якщо в них такі премії то прикиньте розмір зарплат. А гнать потрібно того хто підписує накази про виплату премії. Шабанов сам виплачувати премії не може.

Значит делился. Что тут думать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 коля 20.08.2018 13:48
Якщо в них такі премії то прикиньте розмір зарплат. А гнать потрібно того хто підписує накази про виплату премії. Шабанов сам виплачувати премії не може.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 ДЖЕКО 20.08.2018 13:42
Є вислів "якщо щось відбувається, це комусь вигідно".Щось за багато років ніхто не влаштовує акції проти Савіна, Отрешка, Барабохи, Карася та ін. Вони у громади не один мільйон .крали. І планують не меньше .красти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Диваки 20.08.2018 13:27
Ви зайдіть на сайт Черкаської міськради. Там як мінімум 5 - 7 пар "однофамільців". Сімейні підряди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 реальная мистика 20.08.2018 13:00
На фото Шаба... похож на Янук... .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Жеребець! 20.08.2018 11:38
Нашу країну врятують тільки масові розстріли от таких от свинів, закони їм не писані і все їм дозволено. Акції лінчування якби тоже в законі не прописані але баш на баш зійдемося, пару карательних операцій по Україні (по всих областях) показово зняти на відео і покрутит по телебаченню, чому по всих областях а тому що до деграданта корупціонера по іншому не дойде якщо десь в іншій області таке станеться він подумає я далеко і взагалі я ще гроші за хабаря не порахував. :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Шарафутдінов Еркін. 20.08.2018 11:34
Шо ви напали на одну людину. Корупціонер, корупціонер. Всі тама в цій довбаній Раді Міста корупціонери. Без виключення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Саша 20.08.2018 11:13
Давно пора гнать этого ..... работника