реклама

реклама

Така порада для смілян прозвучала сьогодні на засіданні з питань ЖКГ міста Сміла.

39737183_301551587317225_3135388291436642304_n

Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко вкотре питав керівників комунальних підприємств, представників влади і депутатів – як Сміла переживе опалювальний період, якщо всі КП погрузли в боргах? Досі немає дорожньої карти виходу з кризи, досі ніхто не знає, як далі жити – чи переходити на індивідуальне опалення, чи запрошувати представників альтернативного опалення чи зберігати централізоване, пише „Сміла.UA”.

Керівники дискутували з приводу центрального опалення й індивідуального опалення. Давати дозволи людям на ІО – це зігріти і врятувати 1000 жителів міста. А як бути ще 8 000 смілянам, які залишаються на ЦО? Хаотичне відключення від ЦО розбалансовує систему. Ще близько 3 000 смілян не зможуть провести ІО, бо для них це дорого. Виходу із ситуації ніхто не знає. Зрештою, керівники підприємств і секретар міської ради Костянтин Синьогуб взялися зрештою за дорожню карту виходу із кризи. Хоча мали це зробити ще у квітні.

А поки що від депутатів та очільників міста лише така порада для смілян: кидайте квартири і переїжджайте взимку грітись у села. Опалення у місті може не бути взагалі, а якщо і буде – то втридорога.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Жеребець! 22.08.2018 13:33
ДА зарплати і премії всі вчасно отримують а робити ніхто нічого не хоче. Госпаде та за шо така кара нашій Україні а цих горе керовников, на язик всі розумні а кинешся до справи руки з 5 точки поросли. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Ван Гог 22.08.2018 11:54
Розумних і блотних хватає...а от робить нема кому...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Ван Гог 22.08.2018 11:52
Цитую 2014:
БАНДУ ГЕТЬ!???
Поставте мером Булатецького чи Майбороду і хай на реальній справі доведуть що за людей. А не тільки бла-бла, голосуйте за мене у депутати 8)

Хто ж їх поставить, вони вже памятники демократії...тут обирати треба...а як вибрати коли навкруги всі розумні і всі все знають..."От большого ума лишь сума да тюрьма")))Просто дуже грамотними всі стали...того і толку не має...Всі знають як, а виходить ось так...І яка там дорожня карта, доріг же також - не має...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Гроші 22.08.2018 11:22
Сміла в мініатюрі повторює те, що загалом відбувається з комунальним господарством в Україні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Перехожий 22.08.2018 11:17
Здрастуй рідне село, давно мене тут не було, за той час, що я їздив по Смілі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 2014 21.08.2018 21:04
БАНДУ ГЕТЬ!???
Поставте мером Булатецького чи Майбороду і хай на реальній справі доведуть що за людей. А не тільки бла-бла, голосуйте за мене у депутати 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 1 21.08.2018 20:55
Жити по новому ! Петя обещал - Петя сделал !
В другой бы стране сидели все,начиная от директоров предприятий,зак анчивая мером
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 ХХ 21.08.2018 19:55
Навіть не находиться слів, щоб охарактизувать ці події.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Люди 21.08.2018 19:30
Ганьба смілянським держимордам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Черкасчанин 21.08.2018 16:53
Как пр..ть город.Краткое пособие.