реклама
Черкаськаий обласний центр занятості
реклама

У той час, коли Черкащина святкувала річницю незалежності, подвійне свято мали мешканці шести об’єднаних територіальних громад, де 24 серпня відзначали водночас і день села.

Іваньки ОТГ  - - свято

У більшості сіл Черкащини день села відзначається зазвичай у день великого православного свята – Трійці, Івана Хрестителя, Покрови, Спаса або Святого Миколая. Село Суха Калигірка (Мокрокалигірської ОТГ) відзначає день села на Івана Богослова, церква імені якого є великою місцевою пам’яткою. Є села, які день народження відзначають у день отримання ними магдебурзького права (самоврядування). Село Юрчиха (Кам’янська ОТГ) своє свято відзначає у День прапора.

Іваньки ОТГ  - короваї на свято

А от Іваньки, Білозір'я, а також Тимошівка (Кам’янська ОТГ),  Багва, Улянівка (Буцька ОТГ), Петрушки (Карашинська ОТГ),  Марійка, Вільшанка (Жашківська ОТГ) дні народження села відзначають саме 24 серпня – у день, коли народилася незалежність України.

- Цей день ми вирішили відсвяткувати спільно всією громадою, - говорить голова Іваньківської ОТГ Леся Поліщук. – З інших сіл громади до Іваньок людей доставили автобусами. Запросили виступити творчі колективи. Напекли короваїв, які вручили    фермерам громади та іншим шанованим усією громадою, людям. Наварили 75 літрів каші, 200 літрів юшки – аби вистачило на всю громаду. Були танці, ігри, концерт і дискотека для молоді. Раніше цей день був святом одного села, зараз – всієї громади. Тепер це стане нашою традицією.

Іваньки ОТГ  - свято

У селі Білозір'я, де відзначали 465-ту річницю, у День незалежності із самого ранку були розваги та атракціони для дітей, що плавно перейшли у концертну програму. Були майстер-класи для дітей і дорослих, яких також частували кашею. А головною родзинкою свята стали виступи переможця шоу «Голос країни» Козака Сіромахи та відомого на всю країну «Лісапетного батальйону».

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Маґдебурзька ОТГ 27.08.2018 19:29
Село на правах міста? ))))))))))))))) )))))) Феодали жгуть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама