реклама

реклама

В Умані хасид встановив майже триметровий балкон під вікнами своєї квартири. Дозволу на це не має.

40110875_273754779898695_6338000238464204800_n

Про це повідомляє у «Фейсбук» черкаський журналіст Сергій Радченко.

Задля цього хасид пробив наскрізь несучу стіну та викинув кілька сотень цеглин. Хоче зробити оглядовий майданчик та поставити намет.

Обурені мешканці бояться за своє життя та майно. Написали скаргу до відповідальних держслужб.

40168617_273754989898674_4953558057910009856_o

Мер міста Олександр Цебрій розпорядився демонтувати конструкцію.

У понеділок частину незаконного балкона таки розібрали. Місцеві комунальники надали автовишку та обладнання. Роботу виконували активісти.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 СОЛДАТ 01.09.2018 11:36
Цитую Уманский Еврей:
Цитую Черкащанин:
Цитую Уманский Еврей:
Если почитать историю, то до революции 1917 года, Умань и ближайшие местечки были действительно еврейскими и большинство жителей были евреи

"Бальшинство житєлєй" Умані в усі часи - українці. У XVII - XVIII столітті на першому місці по чисельності були українці, на другому - поляки, на третьому - євреї. У ХІХ столітті і до погромів, які влаштували у 1905 році московські монархісти-"чорносотенці", євреї були на другому місці в Умані після українців - але потім їх різко стало ...


Почитай статью эту. http://evreiskiy.kiev.ua/legendy-evrejjskojj-umani-10279.html
Умань до революции 1917 года, была еврейскою. Так что не рассказывай сказки.

Моня! Может хватит кидать ссылки на всякие "желтые" ресурсы? Поспеши лучше на панихидку к кобздону.И по дороге послушай песню Саши Новикова "Еврейские поминки".Это тебя отрезвит. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Уманский Еврей 01.09.2018 01:33
Цитую Черкащанин:
Цитую Уманский Еврей:
Если почитать историю, то до революции 1917 года, Умань и ближайшие местечки были действительно еврейскими и большинство жителей были евреи

"Бальшинство житєлєй" Умані в усі часи - українці. У XVII - XVIII столітті на першому місці по чисельності були українці, на другому - поляки, на третьому - євреї. У ХІХ столітті і до погромів, які влаштували у 1905 році московські монархісти-"чорносотенці", євреї були на другому місці в Умані після українців - але потім їх різко стало менше: кого не вбили любителі "царя і єдіной-нєдєлімой рассєі" - ті втекли до Європи і в Палестину.


Почитай статью эту. http://evreiskiy.kiev.ua/legendy-evrejjskojj-umani-10279.html
Умань до революции 1917 года, была еврейскою. Так что не рассказывай сказки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 кол 29.08.2018 12:50
А вибиті цеглини назад вставили? І за чий рахунок вишка, робота по демонтажу? Яке покарання понесе цей цап? :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Заинтриговали 29.08.2018 11:56
"Прочерк", просьба опубликовать позже результат этой истории - интересно, какое наказание понесет этот му******тый ушлепок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Що це було? 29.08.2018 11:54
Якийсь один зальотний .... поставив під загрозу життя сотень мешканців будинку.
Покарать .... з усією суворістю Закону!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Черкащанин 29.08.2018 11:28
Цитую Уманский Еврей:
Если почитать историю, то до революции 1917 года, Умань и ближайшие местечки были действительно еврейскими и большинство жителей были евреи

"Бальшинство житєлєй" Умані в усі часи - українці. У XVII - XVIII столітті на першому місці по чисельності були українці, на другому - поляки, на третьому - євреї. У ХІХ столітті і до погромів, які влаштували у 1905 році московські монархісти-"чорносотенці", євреї були на другому місці в Умані після українців - але потім їх різко стало менше: кого не вбили любителі "царя і єдіной-нєдєлімой рассєі" - ті втекли до Європи і в Палестину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Ох 29.08.2018 08:17
Цитую Ван Гог:
А чи може те саме зробити українець в Ізраілі)))))...от тут і різниця і в законах, і в державі, і в людях...Потрібно себе любити і поважати, і не пускати "козлів" до себе на город...))) Хоча під час спілкування з одним із представників "вибраної нації" в Умані, ним було сказано...- "Умань, це наша земля, вона просто знаходиться "во врємєнном упралєнії ГОЯМИ", ну якось так...))))

Шановні гуманчани, ви визначтесь що вам ближче до серця, панування на своїй землі, чи прах Цадика з яким вам важко розпрощатися по тій причині що він дає можливість "сезонно" поповнювати бюджети "усих рівнів".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Уманский Еврей 29.08.2018 04:18
Если почитать историю, то до революции 1917 года, Умань и ближайшие местечки были действительно еврейскими и большинство жителей были евреи.
Что касается демонтажа балкона, так это происходит каждый год в Умани. Так называемые "активисты", на самом деле радикалы свободовцы с депутатской корочкой бегают по хасидскому району перед праздниками и начинают показывать как они "любят" нэньку Украину. Ищут как самим заработать, показать какая власть плохая, поругаться с хасидами, тем самым распространяют межнациональную ненависть. Что касается балкона, так я согласен, что это было безобразие, но почему местная власть медлит в реагировании, когда уже столько строительных работ были сделаны?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Жеребець! 28.08.2018 11:25
Не ну а що ви хотіли? Там Хасид їх лежить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Ван Гог 28.08.2018 10:39
А чи може те саме зробити українець в Ізраілі)))))...от тут і різниця і в законах, і в державі, і в людях...Потрібно себе любити і поважати, і не пускати "козлів" до себе на город...))) Хоча під час спілкування з одним із представників "вибраної нації" в Умані, ним було сказано...- "Умань, це наша земля, вона просто знаходиться "во врємєнном упралєнії ГОЯМИ", ну якось так...))))