реклама
Sucurity Police

реклама

Народний депутат від Черкащини Сергій Рудик проходить військові збори за своєю військовою спеціальністю на посаді командира взводу-старшого офіцера артбатареї.

40330363_909149325939328_2561669033938124800_n

Про це сам нардеп написав у «Фейсбуці».

«Ну ось, товариство, і сталося те, про що я так довго мріяв! Сьогодні зранку став свідком і, одночасно, учасником давнього УПІвського вітання «Слава Україні», «Героям Слава»! І не як якийсь там ботан на гражданці, а в самій, що не є бойовій військовій частині, як діючий офіцер запасу! Для тих, хто не в курсі: з вчорашнього дня приступив до виконання своїх обов’язків на посаді командира взводу-старшого офіцера артбатареї. Планував пройти збори під час своїх депутатських канікул, але армія є армія, тут часто наші бажання важать набагато менше, ніж плани командування. Тож, до 26-го вересня перебуватиму в режимі обмеженого доступу (в усіх смислах цього слова). Кому ж буде нестерпно без комунікації зі мною – пишіть в месенджер, тут іноді буває інтернет», – написав депутат.

40347649_909149412605986_1132126123363139584_n

реклама

Коментарі  

 
+8 #17 Владимир 30.08.2018 13:42
Вообще-то на артиллириста. да еще на комвзвода Люди учились 4-5 лет. В Сумах было Высшее Командное Артиллерийское Училище.СПЕЦОВ готовили. Спасибо незалежности. сейчас там какой-то балаган. А на фронте стрелять некому и не из чего. Зато депутатов и генералов как кацапов пьяных.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Ох 30.08.2018 10:53
Кому війна, а кому мама для піару.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Уманский Еврей 30.08.2018 01:27
Туда ему и дорога
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Працівник Держземагентств 29.08.2018 23:59
Декілька років назад його вже хотіли "відправити" на передову
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Ганяй братва скоро вибори 29.08.2018 20:13
Жаль никто не вспомнил, как его в бытность земельным министром в 2014 или 2015 в Днепре "мобилизовали", переодели в военную форму и реально отправили на Донбасс с автоматом. Сбежал , \\\\\\\ и даже подавал в суд за издевательство над ним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 Черкасчанин 29.08.2018 19:30
Таня Черновол в артилеристы подалась,Рудик тоже...Предвыборное обострение????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 ХХ 29.08.2018 18:08
Хороший приклад, тільки не на збори потрібно йти, а на передову і з собою потрібно захватити всих депутатів, чиновників, суддів, прокурорів, а після цього на роботу за мінімальну зарплату, то може щось дійде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 Старий 29.08.2018 17:51
Ой як же хочеться ну дужжже хочеться знов у депутати!!! Черкащани (хто дурніший) допоможіть!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Капрал 29.08.2018 16:42
Заява написана неправильно. Бо у компетенцію військового комісара не входить розгляд заяв народних депутатів. Він розглядає заяви (рапорти) військовозов'язаних. А виставлений напоказ папірець - чергова показуха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Рудік? 29.08.2018 15:17
В армію? Сам? Без мами?
Ой нашо ж ти пішов од нас у сиру землю, окопів!
Ми тут, а ти там!
На кого ж ти нас сиріт зоставив!
Хто ж нам тепер хату перекриє?
Хто ж тепер нас обіцянками годуватиме?
Хто ж батьку картоплІ повибирати буде?
Хто ж нам тепер корову доїтиме?
Шо ж ти оце наробив!! .........