реклама

реклама

Учора, 30 серпня, о 19 год. у Дніпровському мікрорайоні м. Черкаси зафіксовано перевищення у 2 рази максимально разової гранично допустимої концентрації аміаку.

40438930_1857023124392300_1662406738759909376_n

Про це у «Фейсбук» повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

На добу 1 вересня прогнозується переважно суха, маловітряна та спекотна погода. До того ж зберігаються температурні інверсії, які заважають вертикальному перемішуванню повітря.

Тому наступної доби ситуація повториться: в нічні та ранкові години шкідливі домішки у приземному шарі повітря накопичуватимуться і утримуватимуться.

Отже, найближчі вихідні краще проводити за межами міста та в хорошій компанії.

реклама

Коментарі  

 
+5 #21 шлагбаум ручний 03.09.2018 17:28
Цитую Гроші:
Цитую Чорнобаївець:
Цитую Дивлюсь,ти і грін, і піс?:
Цитую Гроші:
Закрий "Азот" і побачиш що буде з містом. Тисячі звільнених людей куди дінеш? Чим закриєш діру в міському бюджеті? Тому має бути контроль і притягнення до відповідальност і, а не закриття. Такі як ти вже поназакривали, дєятєлі. Перетворили підприємства на металобрухт.

Вибач, я помилився - ти й справді не тормоз. Ти гірше - банальний дурень, бо повторюєш ідіотську мантру про те, що здоров"я десятків тисяч дорослих і дітей - дешевше за робоче місце кількох тисяч хіміків, які приховують екозлочини Фірташа і мовчки травлять місто. :-x

Не банальний, а проплачений і завзятий.

Чорнобаївець, ти тут стільки коментарів наваяв, що видно хто завзятий і проплачений. Пачками по три штуки підряд. ;-)


... винесіть йому мішок продукції з цеху М-9. Охорона підтримає, якщо мовчатиме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Гроші 03.09.2018 16:47
Цитую Чорнобаївець:
Цитую Дивлюсь,ти і грін, і піс?:
Цитую Гроші:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Чорнобаївець 03.09.2018 14:38
Цитую Дивлюсь,ти і грін, і піс?:
Цитую Гроші:
Закрий "Азот" і побачиш що буде з містом. Тисячі звільнених людей куди дінеш? Чим закриєш діру в міському бюджеті? Тому має бути контроль і притягнення до відповідальност і, а не закриття. Такі як ти вже поназакривали, дєятєлі. Перетворили підприємства на металобрухт.

Вибач, я помилився - ти й справді не тормоз. Ти гірше - банальний дурень, бо повторюєш ідіотську мантру про те, що здоров"я десятків тисяч дорослих і дітей - дешевше за робоче місце кількох тисяч хіміків, які приховують екозлочини Фірташа і мовчки травлять місто. :-x

Не банальний, а проплачений і завзятий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Чорнобаївець 03.09.2018 14:37
Лозунг в Черкасах при СССР: ""Азот" - это ЖИЗНЬ!"
Азот - в перекладі з грецької мови - "БЕЗжиттєвий".
агент "Гроші" тут тяне мазу за "Азот". Й це зрозуміло.
Здоров'я ж Людей вимагає капітальної реконструкції, або ліквідації цього совєцького свєточа хімпрома.
Та ХТО буде витрачати свої "ГРОШІ" на ремонт і оновлення "АЗоту" - НІХТО.
В масть лозунг і назва.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Чорнобаївець 03.09.2018 14:25
Цитую Гроші:
Цитую 007:
Довбаний "Азот"!!!

Може й довбаний, але "Азот" найбільший роботодавець і платник податків до міського бюджету.

Так - довбаний, старий, зношений "Азот".
То платник податків, то не платник, а отруює - стабільно.
Дыши глубше, Химик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Чорнобаївець 03.09.2018 14:22
Цитую Гроші:
Цитую Чорнобаївець:
Як з зеленого українськоно курорту на Дніпрі зробити хімічну клоаку, де дві третини населення - сідєвші "на хімії" люмпени?
Слава КПСС!

В Європі, Канаді працюють хімічні підприємства і ніякої "клоаки". Навіть в екологічно чистій Швейцарії працюють. Тому питання лише в дотриманні екологічних норм. Їх не КПСС вигадала, нема чого стогнати.

То ТАК - і цементний завод у Центрі Люксембурга.
Але ж ТО робилось для людей, а не до "досрочного преперевіполнен ия ПЛАНА к встрєче" очєрєдного партс'эзда. Як ЧАЕС.А "норм" там і НЕ передбачалось.
Ощутітє разніцу носом і шкірою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Гроші 03.09.2018 12:39
Цитую Чорнобаївець:
Як з зеленого українськоно курорту на Дніпрі зробити хімічну клоаку, де дві третини населення - сідєвші "на хімії" люмпени?
Слава КПСС!

В Європі, Канаді працюють хімічні підприємства і ніякої "клоаки". Навіть в екологічно чистій Швейцарії працюють. Тому питання лише в дотриманні екологічних норм. Їх не КПСС вигадала, нема чого стогнати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Жеребець! 03.09.2018 12:24
Я то думаю що ж таке що так кепсько стало :-x (без жартів) Хлопці перкращайте вже травити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #13 Чорнобаївець 03.09.2018 10:54
Змінять "норми" і не буде "перевищень", а буде нова "норма".
А вонидло аміачне буде названо як "Символ промисловості, що відроджується".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Чорнобаївець 03.09.2018 10:20
НПО "Ротор", "Фотоприлад", "Машбуд", ЗТА - ліквідовано.
Азот і ТЕЦ (рудимент "хімволокна") - смердить.