реклама

реклама

Екс-мер Черкас Сергій Одарич критично відгукується щодо проведення виїзної сесії Черкаської міськради в Каневі, інформує кореспондент «Прочерку».

Odarych-1

Нагадаємо, що депутати Черкаської міськради ухвалили на 57-му пленарному засіданні сесії 22 серпня ряд рішень і відбулося засідання сесії саме в Каневі, а не в Черкасах.

– За час моєї роботи подібна ситуація, коли відкликали депутатів з моєї команди, була. Просто про це забули і зараз ніхто чомусь не згадує. Але якщо ви пригадуєте 2007 рік, то тоді рішенням «Батьківщини» було позбавлено мандатів 8 депутатів міськради. Так як зараз деякі депутати позбавлені своїх повноважень. І я у ті часи своїх депутатів, ходив по судах. Іноді ці відкликані депутати приходили на сесії, іноді ні, але я нікого з них не реєстрував і не ховався ні в яких каневах. Тобто я працював з депутатами, які були в наявності, шукав компроміси та жодним чином не йшов на порушення закону, на переховування від опозиції, – заявив Сергій Одарич, відповідаючи на запитання «Прочерку». – Тобто я з іншими депутатами нікуди не виїжджав для проведення сесії з Черкас.

Сергій Одарич вважає, що виїзна сесія у Каневі – це пряме порушення закону.

– Тут можна побачити і ознаки кримінальних злочинів, зокрема узурпація влади, перешкоджання діяльності представникам влади. Значну частину депутатів позбавили виконувати депутатських повноважень, а з іншого боку «Батьківщина» сама втілює те, за що критикувала Януковича (виїзні сесії). Тобто має бути кримінальне переслідування, вирок суду. Щодо ув’язнення чи неув’язнення, не знаю, які санкції, але однозначно – це кримінальна відповідальність.

– Мер зараз ініціює перевибори. Є в нього перспективи?

– Його місце в тюрмі. Будуть вибори чи ні але вже без нього. Бо такі речі, які він зробив – це кримінальна відповідальність. Взагалі ж у місті колапс влади, неефективне використання ресурсів, розкрадання ресурсів. Маю на увазі завищення в 4-5 разів розцінок на дорожні роботи ,на плиточку та інше… Вибори однозначно треба проводити і обирати нову міську раду і міського голову. Це моя думка як громадянина, незацікавленого.

– Чому ж ? Ви б не брали участі в виборах?

– Все що я міг зробити, зробив. Слава Богу, воно працює до сьогодні. Хоча є намагання зруйнувати це, зокрема щодо теплопостачання. Це було одне з найкращих рішень в нас по Україні. А тепер бачу є перебої з гарячою водою, затримки з гідравлічними випробуваннями. Шкода, що знищили систему вивезення сміття, яку наша команда вибудовувала і зробила однією з найкращих в Україні. Принаймні нарікань не було жодних. Та двічі в одну річку не ввійдеш, тому тепер оцінюю все як відсторонений спостерігач. Жодної участі в виборах не братиму. Навіть на цю тему не спілкуюся з представниками політикуму. До політики відношення не маю.

– Але ж ви член партії ПВД?

– Так, але активної участі в діяльності не беру вже протягом двох з половиною років. Якщо перевибори будуть, то думаю в нашій теперішній команді не вистачає стратегічного бачення розвитку. Є епізодичні позиції, але стратегії бракує. Та щодо планів команди на вибори не веду мову.

Громадські збори щодо відкликання п’ятьох депутатів Черкаської міської ради відбулися у Черкасах 30 березня. Йдеться про Альону Цегвінцеву, Тетяну Чорнобіль, Максима Шадловського, Віталія Косяка та Максима Скорика.

реклама

Коментарі  

 
+1 #19 Классика жанра 04.09.2018 14:50
https://www.youtube.com/watch?v=Q_QPuGLKkd4
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Ван Гог 04.09.2018 14:14
Цитую Джон Дир:
Якшо Юля не переможе то Ржавого посадять у тюрму. а якщо переможе буде на місці Юрка ботичелі. А то й вище

Ну дійсно так, як в Єврейському катахізісі - "Умного приопусти, а тупого,подобног о барану приподними..."...)))Все вірно, все правильно...Покищо все у НИХ виходить...)))І баранів все більше і більше...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Марцепупа 04.09.2018 14:08
Цитую Светлана:
[quote name="Думка"]
За ради правди! Бондаренко - зроблені велодоріжки (якість нульова). Фонтанчик напроти ЦДЮТ (з"явився, 400т.грн.з бюджету мінус, зник). Колесо огляду в парку (гроші проплачені, колеса не спостерігається ). Центральна алея б.Шевченка (не закінчена, і толя її і не закінчить). Поїздки толі - Норвегія, Польща, Грузія (досвід толік "переймав" за рахунок бюджету міста). Тому, давайте про толю писати правду.

То давайте ж й про Олєговича писати правду. Зробив декілька доріг (після пижа, якого Одаричу вставив ригівський губернатор Тулуб). Не поклав жодної штуки тротуарної плитки. Скажете: "не було грошей тоді, це зараз гроші є"... На щорічні недолугі фестивалі - "Древляндію", іще якусь "...ляндію" були ж. Був у кроці від засудження за криминальні діяння. Піарився на кожному кроці, сам казав декому із місцевих депутатів: "головне - це піар" А поїздки були не тільки у Полщу та Грузію, а й навіть у США. Так чи ні?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Duel 04.09.2018 13:52
А зараз всі ковтнули жовч та увімкнули розум. Ви, голова багатодітної сім'ї та несете за них відповідальніст ь, треба їх одягти, нагодувати і т.д. У Вас все добре, діти здорові щасливі, гарно вчаться. Та є люди які цим успіхам не раді, їх бісить від того, що вони не доклали до цього рук. Від того і вчинки у тих людей такі. То ви будете когось слухати чи дбати за добробут сім'ї??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Джон Дир 04.09.2018 13:08
Якшо Юля не переможе то Ржавого посадять у тюрму. а якщо переможе буде на місці Юрка ботичелі. А то й вище
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Светлана 04.09.2018 12:29
Цитую Думка:
З Бондаренком не знайомий, як і з Одаричем. Але, нехай Одарич краще подумає про своє місце. Чи забув про бездарно викинуті гроші черкащан на проект велодоріжок, чисельні та безрезультатні поїздки за рахунок громади за кордон, дерибан міської землі і багато чого ще іншого.

За ради правди! Бондаренко - зроблені велодоріжки (якість нульова). Фонтанчик напроти ЦДЮТ (з"явився, 400т.грн.з бюджету мінус, зник). Колесо огляду в парку (гроші проплачені, колеса не спостерігається ). Центральна алея б.Шевченка (не закінчена, і толя її і не закінчить). Поїздки толі - Норвегія, Польща, Грузія (досвід толік "переймав" за рахунок бюджету міста). Ну а про земельку, на рахунок "толі і К" можна опуси писати - Митниця, Соснівка, військовий полігон, Юго-Західний р-н. Тому, давайте про толю писати правду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 СОЛДАТ 04.09.2018 11:40
Цитую Щука:
Серёга! Мы будем непрерывно молиться за Вас и стоять Всенощную, потому, как только в Вас видим освобождение нашего Города Че от ненавистного Ига Чиновничества и распоясавшихся Бюрократов, совместно с Новыми Капиталистами, пришедшими на смену Новым Украинцам с их нищебродскими (по нынешним меркам) шестисотыми мерседесами.
Мы так и мечтали, представляя, как Вы будете не трещать с фейсбука, как это сейчас принято, а оперативно и справедливо решать конкретные дела и проблемы нашего, уставшего от чиновничьего Беспредела Города.
И мы, с большой Надеждой и глубокой Верой, обращаемся к Вам с тем, чтобы Вы начали свой Блистательный и, не сомневаемся, Успешный путь Крупного Лидера незалежной Украины, ....

Ты как челобитную царю подаешь смерд!!!! :lol: Кстати - о Всенощной.Пора отвыкать от церковных пережитков.Всенощная отменяется.Обратись прямо к Варфоломею-он расскажет почему. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Думка 04.09.2018 11:25
З Бондаренком не знайомий, як і з Одаричем. Але, нехай Одарич краще подумає про своє місце. Чи забув про бездарно викинуті гроші черкащан на проект велодоріжок, чисельні та безрезультатні поїздки за рахунок громади за кордон, дерибан міської землі і багато чого ще іншого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Надія. 04.09.2018 11:16
Не можу віднести себе до прихильників Одарича. Але те що він прокоментував по питанню виїзної сесії,- абсолютно логічно і юридично правильно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Щука 04.09.2018 10:42
Серёга! Мы будем непрерывно молиться за Вас и стоять Всенощную, потому, как только в Вас видим освобождение нашего Города Че от ненавистного Ига Чиновничества и распоясавшихся Бюрократов, совместно с Новыми Капиталистами, пришедшими на смену Новым Украинцам с их нищебродскими (по нынешним меркам) шестисотыми мерседесами.
Мы так и мечтали, представляя, как Вы будете не трещать с фейсбука, как это сейчас принято, а оперативно и справедливо решать конкретные дела и проблемы нашего, уставшего от чиновничьего Беспредела Города.
И мы, с большой Надеждой и глубокой Верой, обращаемся к Вам с тем, чтобы Вы начали свой Блистательный и, не сомневаемся, Успешный путь Крупного Лидера незалежной Украины, с наведения Порядка в малой части нашей любимой Родины - нашего обездоленного города Черкассы.