реклама

реклама

Департамент освіти та гуманітарної політики проводить службове розслідування через проведення лінійки у школі №27 недержавною мовою, пише "Інфоміст"

“Ще вчора в мережі інтернет з’явилася інформація про те, що директор 27 Черкаської школи заборонила учням приходити на лінійки у вишиванках та національному одязі. Протягом дня наш представник доповів, що наведені факти, частково мали місце, а самі урочистості проведені на незадовільному рівні, зокрема обговорили питання ведення урочистих заходів НЕДЕРЖАВНОЮ мовою”, – інформує директор департаменту Сергій Воронов.

Окрім того, відео проведення лінійки “в радянських традиціях” опублікувала Антенна.

реклама

Коментарі  

 
+1 #48 СОЛДАТ 06.09.2018 19:34
Цитую Кугуты, Go Home !:
Цитую Сергій з Кривалівки:
.... тільки електрострум.

Карательная психиатрия ? Так и чем вы от сов.власти отличаетесь ? Цветом тряпки и формой герба ? При власти ...

Ваше высокоблагороди е!(надеюсь не ошибся в Вашем чине).Боюсь что психиатрия Вам уже не поможет.Даже карательная.Коллега, видимо, имел ввиду электрический ток, как один из способов отправки Вас в мир, куда не так давно ушли Ваши духовные братья кобздон и захараст,а перед ними моторыло и его дружбан гиви.Они тоже считали себя благородными и высокодуховными пацанами и чуть-ли не отцами русской демократии.Но, увы, голубая кровь не спасла их от неминуемого возмездия за гордыню.Даже "ху&ло" украдкой вытер скупую гебистскую слезу узнав об их скоропостижном уходе.Мы же,простые сельские пацаны, обещаем Вам порвать на Ваших похоронах не один баян скорбя о Вашей невинной ватной душе.И вообще - идите *****. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #47 Кугуты, Go Home ! 06.09.2018 15:30
Цитую Сергій з Кривалівки:
Зеленка не допоможе, тільки електрострум.

Карательная психиатрия ? Так и чем вы от сов.власти отличаетесь ? Цветом тряпки и формой герба ? При власти быдло как было, так и осталось facepalm
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #46 Сергій з Кривалівки 06.09.2018 13:58
Цитую Жеребець! :Дивовижний Ентелігентний Бідний Інтелектуальний Ловкач! ;-) Ваш рівень вихованості та рівень знань досить таки дивує і так сказати наводить на думку про те, що ви зовсім не здорові. В таких випадках рекомендують пити зеленку.

Так "інтєллігєнт в чатвьортом пакалєніі" ж ... ))
Зеленка не допоможе, тільки електрострум.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #45 Жеребець! 06.09.2018 13:13
Цитую Кугуты, Go Home !:
Чего же вы не мовкаете, украинцы ?

А может вы таки домой, в село уедете ? Там уже картофан поспел !


Дивовижний Ентелігентний Бідний Інтелектуальний Ловкач! ;-) Ваш рівень вихованості та рівень знань досить таки дивує і так сказати наводить на думку про те, що ви зовсім не здорові. В таких випадках рекомендують пити зеленку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #44 Сергій з Кривалівки 06.09.2018 13:07
Цитую Кугуты, Go Home !:
Чего же вы не мовкаете, украинцы ?

А может вы таки домой, в село уедете ? Там уже картофан поспел !


Боярышник у калоцапа, видать, закончился, тяжелый случай... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #43 Кугуты, Go Home ! 06.09.2018 12:46
Чего же вы не мовкаете, украинцы ?

А может вы таки домой, в село уедете ? Там уже картофан поспел !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #42 Сергій з Кривалівки 06.09.2018 12:36
Цитую Кугуты, Go Home !:
Я так ответа и не услышал: что нам, высокодуховным, благородным личностям делать ? Ну, не люблю я быдлюков и никогда не полюблю.
"Уехать!" - ответ не принимается т.к. Черкассы - это мой родовой город, а именно быдло здесь понаехавший оккупант.


Не знаешь что делать? Отвечаю, если не хочешь уезжать из "родового города", что было бы естественно и справедливо, остаётся одно - ********.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #41 СОЛДАТ 06.09.2018 12:25
Цитую Кугуты, Go Home !:
Я так ответа и не услышал: что нам, высокодуховным, благородным личностям делать ? Ну, не люблю я быдлюков и никогда не полюблю.
"Уехать!" - ответ не принимается т.к. Черкассы - это мой родовой город, а именно быдло здесь понаехавший оккупант.

Ты таки абсолютный кретин ватан.Что делать,что делать? Сухари сушить :lol: Или сосать...в родовом городе.Думаю что твои высокодуховные и благородные единомышленники тебя не осудят.Вам это не впервой. ;-) ;-) ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #40 Кугуты, Go Home ! 06.09.2018 12:01
Я так ответа и не услышал: что нам, высокодуховным, благородным личностям делать ? Ну, не люблю я быдлюков и никогда не полюблю.
"Уехать!" - ответ не принимается т.к. Черкассы - это мой родовой город, а именно быдло здесь понаехавший оккупант.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #39 ох 05.09.2018 22:02
Та на пенсiю i'i'. Як i Жал..дак, яка 20 рокiв тому приймала мене в профспiлку i вже була старезно
ю бабцею! Освiтяни, невже ми зовсiм себе не пова
жаэмо, що отаке опудало нами керуэ?