реклама
Програма навчання депутатів

Стартував 2-ий сезон реаліті-шоу «Модель XL», мета якого змусити кожну жінку повірити у силу своєї вроди. Як і минулого року, спробувати свої сили в цьому проекті прийшла дівчина з Черкас. Цього року нею стала 19-річна Ярослава Короткова, пише "Вичерпно".

Однак на відміну від минулорічної учасниці, яка потрапила до тридцятки пишних красунь, Ярослава отримала від суддів чотири «ні».

korotkova-710x434

За словами дівчини, вона закінчила коледж в Ангілії і вступила до навчального закладу в Швейцарії.

- Ніхто не вірив, що я вийду заміж, казали, що заведу 40 котів і буду з ними жити, але я потихеньку, впевнено йшла до своєї мети. І ось я вже заміжня, я щаслива і я на проекті «Модель XL», — розповіла про себе дівчина.

Ярослава відзначила, що пробувала подавати своє портфоліо в модельні агентства Англії, Швейцарії та України, однак їй відмовляли через невисокий зріст.

І на цьому проекті судді, серед яких ведуча Катерина Осадча, дизайнер Андре Тан, актор Богдан Юсипчук та відома латвійська модель Тетяна Мацкевич, відмовили дівчині.

До слова, Ярослава дочка депутата Черкаської облради Олександра Короткова. Останнє зазначене місце роботи якого — генеральний директор ТОВ КХП «Тальне». Він двічі обирався депутатом облради, 2010 року – від Партії регіонів, 2014-ого – від Радикальної партії Олега Ляшка.

Детальніше у відео на 44 хв.

реклама

Коментарі  

 
0 #3 Пришийкобиліхвіст. 07.09.2018 07:23
Гарна, україночка. Приємно подивитись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Алиса 06.09.2018 16:39
причем тут рост? ты пробуй меньше кушать. и через год все подиумы будут твои
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Её папик - жлоб! 06.09.2018 06:39
Пожалел жюри XL бабла отвесить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Моніторинг цін
реклама