реклама

реклама

Про це йшлося під час зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка з очільницею громадської організації «Українська культурна спілка в Кушадаси», яка функціонує в Туреччині, Світланою Потапенко-Йилдирим, ГО «Відкритий світ» із Черкас Альоною Коваленко.

 

IMG_5509_1

На їхню думку, обидва міста могли б співпрацювати в галузях культури, освіти, туризму, спорту, а ще – сільського господарства.

«Основне завдання нашої спілки, яка працює близько року, популяризувати Україну, її культуру й історію за кордоном, зокрема в Туреччині, – прокоментувала Світлана Потапенко-Йилдирим, яка родом із Черкаської області. – Дуже сильно люблю свою Батьківщину. Коли я переїхала жити до міста Кушадаси, з’явилися асоціації з Черкасами. Відтоді з’явилася думка про побратимство».

За її словами, перемовини про побратимством між українським і турецьким містом розпочали вести ще в травні.

Водночас, очільниця громадської організації «Українська культурна спілка в Кушадаси» запросила представників Черкас відвідати в жовтні конференцію, під час якої відбудеться зустріч із 13 іншими містами-побратимами Кушадаси. Саме тоді, запевняє, хочуть підписати угоду про співпрацю й із Черкасами.

«Я впевнена, що ця співпраця пішла б на користь Черкасам і дала новий поштовх у розвитку», – говорить жінка.

Міський голова Анатолій Бондаренко відзначив, що наше місто відкрите до співпраці.

«Ми завжди готові розширювати та поглиблювати міжнародні відносини, – прокоментував він. – Адже у кожній країні, у кожному іншому місті є той досвід, який можна почерпнути й, відповідно, поліпшити функціонування тієї чи іншої сфери».

Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+7 #8 Гут 10.09.2018 13:07
Переговори пройшли на "найвищому" рівні: КастрЮля - Йилдирим. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Черкащанин 10.09.2018 12:52
Трактор в полі дир-дир-дир,
"Батьківщина" вся - за мир.
Тьотя зветься Потап-Йилдирим -
Толя в Турцію хоче і в Рим :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Філолог 10.09.2018 12:49
Тоха шарить в турецькій! Місто називається Кушадаси: КУША - ДАСИ! А кому того куша дадуть? Ото ж то...
Из толкового словаря: КУШ - внезапное крупное приобретение, выгода ◆ Всюду только и говорят, что ты выиграл значительный куш. (Панаева А.Я., «Воспоминания», 1889-1890 г.) ◆ Другое дело, если он выговорит себе порядочный куш при продаже лесной дачи. (П.Д. Боборыкин, «Василий Теркин», 1892 г.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Ван Гог 10.09.2018 09:21
Тоха...йилдирим тебе в качель...який ти там досвід підчерпнути хочеш...культурний...)))чи поліпшити власне функціонування...)))Сміття прибрати не можеш, два слова ледве зв'язуєш на лисянській мові,бєшся з депутатими, брешеш людям... а тут про якісь культурні зв'язки заговорив...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Солидное предложение 10.09.2018 09:05
Эта Йылдырым умолчала почему-то, что на сегодняшний день у ее Кушадасы есть один-единственный город-побратим: Новомосковск Тульской области России.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%81%D1%8B
Черкассы "зовут третьим" в странную компашку двух мелких городишек Эрдогана и Путина. И "наш" Кастрюлькин готов повестись на это?! :-x
Юля, Толя и их "Батькивщына" - в своем репертуаре? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Перехожий 10.09.2018 03:55
Черкаси - Кушадаси як це символічно і неоднозначно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Как залог побратымства 09.09.2018 21:36
Талян, за долю малую, пообещал освободившиеся площадя возле драмтеатра, безвозмездно отдать новым побратымам под киоски для дюрюм и люляки баб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Черкащанин 09.09.2018 20:36
А хто уповноважив цю лисянську Потапенко-Йилдирим проводити подібні переговори від імені турецького міста?!
Чи Толікові просто треба причина для проплати з міського бюджету своєї чергової командировки "на юга"? :-x