реклама

реклама

На Черкащині у Лисянці сталася аварія, внаслідок якої загинув чоловік та постраждали троє осіб, серед яких вагітна жінка та неповнолітня дитина.

41238324_837773569765787_1632294353680465920_n

Причиною аварії стали несприятливі погодні умови та жахливий стан дороги.

41155370_837773596432451_1880349240673173504_n-500x281

Про це у «Фейсбук» повідомив місцевий житель Сергій Хорошенко.

У мережі також з’явилося відео з місця пригоди. Автор показує стан дороги, де трапилась ДТП.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 комісар Катанья 10.09.2018 13:15
Цитую Громадянин:
Цитую розвідка:
Цитую Громадянин:
Можновладці, які відповідальні за стан доріг в області, мають понести відповідальніст ь. Їхня бездіяльність і приводить до таких трагічних наслідків. В такому жахливому і вкрай небезпечному стані знаходиться і дорога Н-16 Умань-Черкаси-Золотоноша, по якій щоденно рухаються сотні маршруток з пасажирами та тисячі інших транспортних засобів. Куди ідуть кошти, які виділені Урядом на ремонт доріг Черкащини, а сума там доволі не мала?

Якщо вважаєш себе ГРОМАДЯНИНОМ, то займись розслідуванням. Писати під ніками великого розуму не потрібно :D :D

Для цього є спеціальні органи, яких утримують платники податків. І ти "розвідка", мав би про це знати!

Платники податків повинні не лише "утримувати відповідні органи", а і контролювати ефективність їх роботи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Громадянин 10.09.2018 11:22
Цитую розвідка:
Цитую Громадянин:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Во блин 09.09.2018 20:51
Ганять нада меньше, вот и аварий не будет. Вона мама мэра г. Черкасы нескоко лет занимается таксованием по Лысянке и уже пару лет назад прикупила в элитном жилом новострое в Черкассах, в Семейном квартале парочку квартир. А эти конченные ДТПэшники задолбали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Шаріков 09.09.2018 20:42
СОТНИКУ
Мабуть маєте сенс, бо остання сесія обласної ради, де голова із раніше такими улюблюними глазами і ось так наплюватєльські ми речам виступав, по віднношенню до Кабінету Міністрів, до Обласної адміністрації... То він 100%, як Попадополо, щось надибав і скоро побачимо де "випливе" :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Сотник 09.09.2018 20:37
Цитую Громадянин:
Можновладці, які відповідальні за стан доріг в області, мають понести відповідальніст ь. Їхня бездіяльність і приводить до таких трагічних наслідків. В такому жахливому і вкрай небезпечному стані знаходиться і дорога Н-16 Умань-Черкаси-Золотоноша, по якій щоденно рухаються сотні маршруток з пасажирами та тисячі інших транспортних засобів. Куди ідуть кошти, які виділені Урядом на ремонт доріг Черкащини, а сума там доволі не мала?

З тих коштів частину заганяють на депозитні рахунки в "правильні" банки ; меншу частину - за призначенням. Залишок, в кінці року, повертається, як не використаний, а відсотки з депозиту - "нужным людям", як "чесно заработанные"!!! В результаті - загальний стан доріг практично не змінюється в кращий бік! Заради цього затягують тендери до осені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 розвідка 09.09.2018 18:01
Цитую Громадянин:
Можновладці, які відповідальні за стан доріг в області, мають понести відповідальніст ь. Їхня бездіяльність і приводить до таких трагічних наслідків. В такому жахливому і вкрай небезпечному стані знаходиться і дорога Н-16 Умань-Черкаси-Золотоноша, по якій щоденно рухаються сотні маршруток з пасажирами та тисячі інших транспортних засобів. Куди ідуть кошти, які виділені Урядом на ремонт доріг Черкащини, а сума там доволі не мала?

Якщо вважаєш себе ГРОМАДЯНИНОМ, то займись розслідуванням. Писати під ніками великого розуму не потрібно :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Совок 09.09.2018 17:04
До чого тут Ткаченко? У вас у Лисянці повно чиновників-бариг, які ні на що не здатні. Ними і займайтесь. :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Остер 09.09.2018 17:01
Гнати треба менше. І пити. Не способний - не сідай за руль!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Вітя Ярков 09.09.2018 16:37
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Громадянин 09.09.2018 11:37
Можновладці, які відповідальні за стан доріг в області, мають понести відповідальніст ь. Їхня бездіяльність і приводить до таких трагічних наслідків. В такому жахливому і вкрай небезпечному стані знаходиться і дорога Н-16 Умань-Черкаси-Золотоноша, по якій щоденно рухаються сотні маршруток з пасажирами та тисячі інших транспортних засобів. Куди ідуть кошти, які виділені Урядом на ремонт доріг Черкащини, а сума там доволі не мала?