реклама

реклама

ВО «Батьківщина» розповсюджено брехливу інформацію, інформує у «Фейсбуці» депутат Черкаської міськради від «Батьківщини», директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник та наводить відповідну заяву обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

«У Черкасах величезним накладом поширили видання «Тарасові джерела». Газета наповнена неправдивою, вигаданою інформацією, із застосування «чорних» технологій, спрямованих на дискредитацію політичної сили та її керівництва на Черкащині – міського голови Анатолія Бондаренка і членів його команди.

Напередодні, 6 вересня, було опубліковано Заяву Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» щодо того, що ввечері цього дня на територію заводу «Темп» заїхала автівка заповнена великим тиражем друкованої продукції, у якій міститься інформація, яка передбачає скомпрометувати міського голову Черкас Анатолія Бондаренка та партію ВО «Батьківщина». Партійний осередок звернув увагу правоохоронців на цей факт і закликав правоохоронні органи вилучити зазначений тираж «фейкової» друкованої продукції та притягнути до відповідальності осіб, причетних до розповсюдження неправдивої інформації. Однак цю Заяву з боку правоохоронних органів було проігноровано», - йдеться в заяві «Батьківщини».

maxresdefault

Черкаська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» вчергове звертається до правоохоронних органів з метою притягнути до відповідальності осіб, за сприяння яких надруковане та поширене видання «Тарасові джерела». Дане повідомлення вважати офіційною заявою до правоохоронних органів, наголошують в партії.

реклама

Коментарі  

 
+5 #10 ЗАКОН БУМЕРАНГА 11.09.2018 14:02
ТОЛЯ З "БАТЬКІВЩИНОЮ" ЗАЛІЗЛИ НА ТАРАСОВУ ГОРУ З ФЕЙКОВОЮ "СЕСІЄЮ" - І ЇХ ВДАРИЛО "ТАРАСОВИМИ ДЖЕРЕЛАМИ", ЯКІ ВОНИ НАЗИВАЮТЬ "ФЕЙКОВИМИ" ;-)
За що боролись - на те й напоролись!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Реаліст 10.09.2018 12:57
Цитую Черкащанин:
Заінтригували. Але чому мені досі не вкинули цю газету в поштову скриньку?

Схоже, що "поширення газети величезним накладом" відбулося тільки в уяві цього кренделя на фото - з підпухшим оком і червоною "бабочкою" під смокінг. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Укравтодор 10.09.2018 09:10
Цитую понятка:
потрібно менше петляти з виїзними сесіями по Тарасових джерелах .

Кажуть, після організованого "Батьківщиною" підпільного сходняка на Тарасові горі, канівчани встановили знак на в"їзді до міста: "Нєх*й шастать, Юля!" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Ван Гог 10.09.2018 09:06
Батьківщина в кожного своя,
В когось, це лише посада й Юля,
В когось біла хата край села,
В когось,віра в гроші і"кастрюлю",
Треба всім дивитись в глибину,
Хто за ким стоїть, і хто з тобою,
Батьківщину щоб...твою й мою,
Не поплутати із іншою...чужою...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 понятка 10.09.2018 07:38
потрібно менше петляти з виїзними сесіями по Тарасових джерелах .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #5 Які там ще джерела? 09.09.2018 21:54
Це старі ленінці, віддрукували перший тираж газети "Іскра по новому" й завезли на машбуд. Мабуть там полум'я "революції по новому" підпалювати надумали. То Герцену з його "Колоколом" не йметься, знову розвернув революційну агітацію. Видно, шо мобілу йому хтось передав, звонить й звонить рингтоном дзвона.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Черкащанин 09.09.2018 20:41
Заінтригували. Але чому мені досі не вкинули цю газету в поштову скриньку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Оксана 09.09.2018 19:55
Ну чому ж відразу неправдива? У нас у всіх очі є, навкруги досить озирнутись, і ніякі джерела не потрібні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Вай Вей 09.09.2018 18:58
Шановний пане Мельнику Ваша "Батькивщина" загадила Україну вбивцею Лозинським, а Черкащину - шановним паном Олійником, Кужель.... Ви опублікуйте онлайн відповіді сьогоднішніх керманичей "Батьківщини" міста та області - ким, вони вважають Олійника? Чи можливо Ви неуч, чи глухий і не знаєте, що сьогодні у нас керують обласною і не тільки "Батьківщиною" рідні куми (які не зрікалися нього) Олійника? Чи Ви не знаєте, що ТВ "Антена" це дитя Оліника. А спитайте на чиї кщшти воно волає? Хоча мабуть ви забули, коли Ваша "мама" с Путіним підписувала газову угоду? Так подивітьсяв у Ю-тубі, як вона йому "вилизувала". А можливо Ви не знаєте про Лазоренка? Та вбивство Щербаня? Чи чим володіє і займається зять Тимошенко у Криму?
Краще корпоративи. Бо потім куди їхати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Ірина 09.09.2018 18:51
Тю, так Батьківщина = брехливій інформації, а вони жаліються