реклама

реклама

Куратором двох областей на президентських виборах - Черкаської та Київської - від "Батьківщини" з 1січня призначена нардеп Олександра Кужель. Про це вона повідомила щойно на прес-конференції в Черкасах.

41550925_263084251214274_9106636904513667072_n

Також команда партії переформатувала перед виборами роботу штабів.

Зокрема, депутат Черкаської міськради Юрій Тренкін з подачі Кужель був призначений керівником обласного штабу і керівником всього виборчого процесу в області. Це було зроблено, щоб розвантажити в роботі мера Анатолія Бондаренка, який є керівником партії в області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #31 ларс 16.09.2018 13:58
А вы,друзья,как ни садитесь-все в музыканты не годитесь..................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 Трєньдьож це все 13.09.2018 20:58
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Черкасчанин:
Куратор - это тот.что по курам.....
А у Юры колбаса :P :P :P :P

Не натякай Тренкіну на захарченка.Образиться.... ;-)

Цитую СОЛДАТ:
Цитую Черкасчанин:
Куратор - это тот.что по курам.....
А у Юры колбаса :P :P :P :P

Не натякай Тренкіну на захарченка.Образиться.... ;-)

На ображених... ;-) ковбасу возять ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #29 Віктор 13.09.2018 18:40
...це ще ті тьоті - ти їх в двері, вони - в вікно, влада - найсильніший наркотик, та й робити ж нічого не вміють...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 СОЛДАТ 13.09.2018 12:43
Цитую Черкасчанин:
Куратор - это тот.что по курам.....
А у Юры колбаса :P :P :P :P

Не натякай Тренкіну на захарченка.Образиться.... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #27 Сармат 13.09.2018 12:10
Цитую Юля:
Я не фанат Тимошенко.Но если вспомнить её на должности премьера,то надо признать,удержа ла инфляцию.Это при кризисе.Не давала повышать тарифы,да и пенсии с зарплатой поднимались.Что до Кужель-тоже особой симпатии нет,но если учитывать,как давно она предприниматель ,то можно объяснить её доходы.Ну,просто констатация фактов.Если выбирать Порошенко-Тимошенко-я за Юльку.Но!!!!Пусть снимет Бондаренко со всеми замками и продажными департаментами.И Джуган!!!!!

Яка Юля!!!!! її Путін фінансує. Ще цієї запроданки не вистачало. Продасть країну
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Я черкащанин 13.09.2018 10:18
Цитую Юля:
Я не фанат Тимошенко.Но если вспомнить её на должности премьера,то надо признать,удержа ла инфляцию.Это при кризисе.Не давала повышать тарифы,да и пенсии с зарплатой поднимались.Что до Кужель-тоже особой симпатии нет,но если учитывать,как давно она предприниматель ,то можно объяснить её доходы.Ну,просто констатация фактов.Если выбирать Порошенко-Тимошенко-я за Юльку.Но!!!!Пусть снимет Бондаренко со всеми замками и продажными департаментами.И Джуган!!!!!

А от я - настільки "не фанат" Юлії Володимирівни, що хай уже буде Порошенко, а не вона.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #25 Черкасчанин 13.09.2018 08:46
Куратор - это тот.что по курам.....
А у Юры колбаса :P :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #24 иван 13.09.2018 08:14
Цитую ДЖЕКО:
Додам, що по Т. відкриті кримінальні справи по мільйонних розтратах бюджетних коштів, а його ставлять керівником штабу. Показовий момент, що таке "Батьківщина".

Перед виборами буде саме те що треба. Це їх улюблений хід-коли притягують по криміналу волати про політичні переслідування. У нас народ любить мучеників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #23 Пришийкобиліхвіст 13.09.2018 06:37
**** ригівська. Тепер йуля підібрала. Відпрацьовує хліб з маслом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #22 васа 12.09.2018 21:53
Цитую Перекосяк:
А Бондаренко називав прізвище зовсім іншого керівника обласного штабу? :o

Та не томи назви кого ж Толян називав ? Мішу Мушієку напевне, то то гів... но а це гав... но :)