реклама
Sucurity Police

реклама

Оглядовий майданчик після реконструкції відкрили вчора в черкаському парку «Сосновий бір». Він розташований поруч із Мостом кохання та відкриває мальовничу панораму на Дніпро. Будівельні роботи тут тривали близько двох місяців. Їх виконувало приватне підприємство «БК Мастер Строй».

IMG_5584

Про це повідомляють у міській раді Черкас.

Звели чотири нові накриття у вигляді вітрил. На них лазером нанесли зображення вишиванки. Кожен із навісів спорудили на трьох опорах. Усе – із матеріалу, що не іржавіє. Територію майданчику облаштували тротуарною плиткою. Разом із тим, тут встановили новий паркан зі сталі та скла замість старого бетонного, а ще – лавочки.

«Цей майданчик був створений разом із парком, орієнтовно, наприкінці 60-х – на початку 70-х років. Він мав застарілий і достатньо непрезентабельний вигляд, хоч ми час від часу й фарбували його, – прокоментував Володимир Стойко. – Разом із скульптором Романом Турецьким нам вдалося в нашому парку втілити креативний і стильний проект».

Загалом оновлення оглядового майданчику в «Сосновому бору» вартує майже 1 млн 400 тис. грн. Це кошти субвенції з обласного бюджету міському, які були спрямовані за пропозицією «свободівської» фракції в обласній раді, зокрема, заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара.

«Цей парк без перебільшення – візитівка нашого міста, наша родзинка. Він був, є і, я переконаний, далі буде одним із найулюбленіших місць відпочинку жителів та гостей Черкас. З цього оглядового майданчику відкривається чудова панорама на Дніпро, яка вражає, – прокоментував заступник міського голови Юрій Ботнар. – Впевнений, що відвідувачі полюблять цей новий – сучасний майданчик та із задоволенням проводитимуть тут час. Ми, зі свого боку, продовжимо створювати тут більш гарні й комфортні умови для відпочинку».

реклама

Коментарі  

 
+4 #17 коля 15.09.2018 15:20
Совершенно не гармонично среди деревьев и кустов - стальные трубы и листы из нержавейки :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Савел 14.09.2018 00:47
Мда-а-а... "Это вам не Рио-де-Жанейро..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Нержавійло 13.09.2018 21:03
Виявляється, що ще треба бути й скульптором, щоб отаку галіматню злампічити і назвати це креативним і стильним проектом. Звичайний зварювальник (навіть п'яничка) кращі проекти робить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 крюгер 13.09.2018 19:06
ну осталось поллимона.А сколько желающих получить откат вы посчитали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 естет 13.09.2018 18:43
Цитую Нар бот:
Похилі колони - це так символічно для заст. мера та нинішньої влади."Колона - символ вертикальності, стійкості, сталості, опори. Сила внутрішнього стрижня людини - в його переконаннях і мріях.Що дозволяє людині бути вертикальним, стабільним? Стрижень людини уособлюють його внутрішні цінності, внутрішній кодекс честі - все навколо чого людина вибудовує свій внутрішній світ."Тепер все ясно з внутрішнім стрижнем влади...


ну,це ви загнули.На ОДА-вертикальні колони. Там всі стержні уособлюються з чимсь. То,що тепер їх і в зоні відпочинку ліпити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 хунта 13.09.2018 18:35
Цитую Сотник:
Поміж іншим,, на тих вітрилах присутня свастика!

а ще там присутнє серед похилих колон слово,яким називають Путлера ХУ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Нар бот 13.09.2018 16:56
Похилі колони - це так символічно для заст. мера та нинішньої влади."Колона - символ вертикальності, стійкості, сталості, опори. Сила внутрішнього стрижня людини - в його переконаннях і мріях.Що дозволяє людині бути вертикальним, стабільним? Стрижень людини уособлюють його внутрішні цінності, внутрішній кодекс честі - все навколо чого людина вибудовує свій внутрішній світ."Тепер все ясно з внутрішнім стрижнем влади...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 Черкащанин 13.09.2018 15:08
Оце так "родзинка" за 50 тис. доларів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Валент 13.09.2018 14:57
Цитую Сотник:
Поміж іншим,, на тих вітрилах присутня свастика!

Кожен бачить те, що хоче бачити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 иван 13.09.2018 14:52
Цитую містянин:
Цитую иван:
50 тис. доларів за 9 труб і 200 метрів плитки. За ці кошти дві квартири можна придбати. Оце апетит у свободи. Ще й субвенція з обласного бюджету. Кошти міста вже всі освоїли. І це в той час коли нам по телевізору втирають, що ціну на газ потрібно підняти бо нам не дадуть транш і в Україні буде дефолт. Такі об'єкти потрібно будувати за рахунок бариг, що в парку бізнесують, а не за рахунок бюджету.

І кому ти цей вопль адресуєш??? :D :D :D :D :D :D

Ну мабуть тобі-"коментатору воплів" :-x