реклама

реклама

Прийом дітей у дошкільні навчальні заклади відбувається за умови наявності всіх щеплень за графіком, у випадку відсутності щеплень – за рішенням і з довідкою ЛКК.

voronov-710x434

Про це у коментарі «Вичерпно» повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Серій Воронов.

– У випадку відсутності щеплень і незарахуванням до закладів дошкільної освіти часто лунають спекуляції про порушені права дитини на отримання освіти. Проте варто пам’ятати, що права одних дітей не мають порушувати права інших, у даному випадку йдеться про право на здоров’я та захист від інфекційних захворювань, – зазначив Воронов. – Щодо шкіл, то в листі (МОЗ та МОН, – ред.) жодної згадки щодо недопуску до шкіл немає, а тому по школах чекаємо окремих інструкцій.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 язон 19.09.2018 19:51
Цитую Guest:
Хто відповість за ті вакцини які калічать дітей? Коли дівчинці У 8-місячному віці зробили щеплення від коклюшу, дифтерії і правцю, після чого у неї відмовили руки і ноги. Верх з часом відпустило, проте вона досі не ходить.

Это - в Черкассах? Или Вы об этом в интернете читали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 язон 19.09.2018 19:50
Цитую Сотник:
А хто рахував, у МОЗ, чи ще будь де, скільки дітей стало інвалідами, після проведення деяких щеплень?! Чому, той же МОЗ, не надає роз'яснень і не бере на себе відповідальніст ь, щодо тієї чи іншої вакцини? Як наслідок- багато батьків не ризикують життям своїх дітей, знаючи про присутність в Україні ряду "лівих" (індійських і т.і.) вакцин, за негативні наслідки застосування яких ніхто не несе ніякої відповідальност і!

Вероятность аллергической реакции при прививке - сотые доли процента. Вероятность, что непривитый ребёнок подхватит инфекцию - проценты. А когда непривитых много - десятки процентов. А когда много больных - начинаются мутации болезнотворных агентов, и заболеть могут и привитые. Кстати, самый высокий процент аллергий давала не индийская, а французская вакцина, ввоз которой недавно запретили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 язон 19.09.2018 19:45
Цитую Guest:
Шановні коментатори, можливо потрібно в Україну завезти нормальну якісну вакцину, а не індійську, яку мабуть тільки українським дітям колять. Чому в Європі є вибір а у нас тільки індійська?! Наших дітей не жалко?!

Когда в бюджете будут деньги ПОКУПАТЬ вакцину - можно будет выбирать. А пока нам на бедность ВОЗ подачки даёт, чего не жалко - так благодарите, что хоть какая-то вакцина есть. А то как ДАЙ - так во всю глотку, а как налоги платить - каждый второй шифруется!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Guest 19.09.2018 15:09
Хто відповість за ті вакцини які калічать дітей? Коли дівчинці У 8-місячному віці зробили щеплення від коклюшу, дифтерії і правцю, після чого у неї відмовили руки і ноги. Верх з часом відпустило, проте вона досі не ходить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Guest 19.09.2018 15:06
Шановні коментатори, можливо потрібно в Україну завезти нормальну якісну вакцину, а не індійську, яку мабуть тільки українським дітям колять. Чому в Європі є вибір а у нас тільки індійська?! Наших дітей не жалко?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Guest 19.09.2018 15:03
Цитую Я черкащанин:
Цитую Сотник:
А хто рахував, у МОЗ, чи ще будь де, скільки дітей стало інвалідами, після проведення деяких щеплень?! Чому, той же МОЗ, не надає роз'яснень і не бере на себе відповідальніст ь, щодо тієї чи іншої вакцини? Як наслідок- багато батьків не ризикують життям своїх дітей, знаючи про присутність в Україні ряду "лівих" (індійських і т.і.) вакцин, за негативні наслідки застосування яких ніхто не несе ніякої відповідальност і!

Всі все рахують, пояснення дають, відповідальніст ь беруть. Знайдіть і почитайте.


Ага, відповідальніст ь на себе батьки беруть. А медики потім тільки головами будуть махати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Оксана 14.09.2018 14:41
Цитую Я черкащанин:
Цитую Сотник:
А хто рахував, у МОЗ, чи ще будь де, скільки дітей стало інвалідами, після проведення деяких щеплень?! Чому, той же МОЗ, не надає роз'яснень і не бере на себе відповідальніст ь, щодо тієї чи іншої вакцини? Як наслідок- багато батьків не ризикують життям своїх дітей, знаючи про присутність в Україні ряду "лівих" (індійських і т.і.) вакцин, за негативні наслідки застосування яких ніхто не несе ніякої відповідальност і!

Всі все рахують, пояснення дають, відповідальніст ь беруть. Знайдіть і почитайте.

Ніхто ніякої відповідальност і не несе. Вакцини закуповуються найдешевші, ті що мають найбільше ризиків. Досить поглянути на тотальну антисанітарію в Індії. А якщо купувати вакцини європейського виробництва за свій рахунок, то можна нарватися на недобросовісних фармацевтів. Коли дитина після вакцинації потрапляє у лікарню, вам ніхто не напише, що саме вакцина тому причина (мій особистий досвід).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Я черкащанин 14.09.2018 10:20
Цитую Сотник:
А хто рахував, у МОЗ, чи ще будь де, скільки дітей стало інвалідами, після проведення деяких щеплень?! Чому, той же МОЗ, не надає роз'яснень і не бере на себе відповідальніст ь, щодо тієї чи іншої вакцини? Як наслідок- багато батьків не ризикують життям своїх дітей, знаючи про присутність в Україні ряду "лівих" (індійських і т.і.) вакцин, за негативні наслідки застосування яких ніхто не несе ніякої відповідальност і!

Всі все рахують, пояснення дають, відповідальніст ь беруть. Знайдіть і почитайте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 Сотник 14.09.2018 09:27
А хто рахував, у МОЗ, чи ще будь де, скільки дітей стало інвалідами, після проведення деяких щеплень?! Чому, той же МОЗ, не надає роз'яснень і не бере на себе відповідальніст ь, щодо тієї чи іншої вакцини? Як наслідок- багато батьків не ризикують життям своїх дітей, знаючи про присутність в Україні ряду "лівих" (індійських і т.і.) вакцин, за негативні наслідки застосування яких ніхто не несе ніякої відповідальност і!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 язон 14.09.2018 08:26
Вот чего он задом крутит? В письме МОЗ и МОН - прямое требование обеспечить выполнение статьи 15 Закона України «Про захист населення від інфекційних хвороб», и "вжити заходів щодо забезпечення рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров'я обсягу охоплення профілактичними щепленнями або недопущення невакцинованих (за відсутності протипоказань) дітей у заклади освіти" - здесь речь о ВСЕХ образовательных учреждениях, а не только дошкольных. Требование это - абсолютно законное и правильное. Нельзя ставить под угрозу здоровье и жизнь детей из-за бзиков отдельных родителей.