реклама
Привітання від міського голови
реклама

Впродовж серпня 2018 року інспектори праці Управління провели 105 заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю, працевлаштування осіб з інвалідністю та загальнообов’язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності, з них – 90 інспекційних відвідувань з питань додержання законодавства про працю. Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України (КЗпПУ) у серпні складено 64 постанови про накладення штрафів на загальну суму 17 млн 40 тис. 171 грн.

У ході інспекційних відвідувань впродовж серпня 2018 року виявлено, що 7 роботодавців допустили до роботи 18 осіб без належного оформлення трудових відносин.

За порушення встановлених строків виплати заробітної плати та інших виплат працівникам, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі, на підставі абз. 3 ч. 2 ст. 265 КЗпПУ, винесено 6 постанов на загальну суму 67 тис. грн.

У ході 51 інспекційного відвідування суб’єктів господарювання виявлені порушення законодавства з питань праці. Керівникам суб’єктів господарювання, відповідно, внесено приписи на усунення порушень.

За невиконання законних вимог інспекторів праці керівників двох суб’єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 188-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення на загальну суму 1870 грн.

На розгляд місцевих судів передано 38 протоколів для прийняття рішення щодо притягнення керівників суб’єктів підприємницької діяльності до адміністративної відповідальності. Місцевими судами прийнято 31 рішення на загальну суму 33,5 тис. грн.

До відділень Головного управління Національної поліції в Черкаській області передано матеріали трьох інспекційних відвідувань для прийняття рішення щодо притягнення роботодавців до кримінальної відповідальності згідно зі ст. 172 Кримінального кодексу України (грубе порушення законодавства про працю).

Крім того, інспектори праці Управління проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи з метою запобігання порушень законодавства про працю. При проведенні 25 відвідувань роботодавців проведено консультаційну роботу з посадовими особами та працівниками про ефективні способи дотримання законодавства про працю, надано відповідні роз’яснення з питань трудового законодавства. Інспекторами праці Управління по телефону та на особистому прийомі надано громадянам 116 консультацій. За сприяння базових центрів зайнятості та на запрошення роботодавців проведено 70 семінарів з питань дотримання законодавства про працю, інформують в прес-службі Установи.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Твари 14.09.2018 08:59
Теперь ещё больше людей загран паспорта сделают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама