реклама
Центр занятості
реклама
Одним із вагомих чинників, що знімає напругу на ринку праці та сприяє соціально-економічному розвитку того чи іншого регіону, є  проведення оплачуваних громадських робіт. Такі роботи виконуються на договірній основі та на добровільних засадах за кошти Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття, кошти міських бюджетів та кошти роботодавців.

фото

Так, за 7 місяців поточного року, на Чигиринщині до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 569 безробітних. Зокрема, 262 особи працювали на громадських роботах з благоустрою населених пунктів та впорядкуванні місць поховань, 12 осіб виконували роботи по догляду за громадянами похилого віку в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району, ще 13 осіб були залучені до громадських робіт в Управлінні соціального захисту населення Чигиринської райдержадміністрації, надаючи роз’яснення громадянам щодо оформлення житлових субсидій та упорядкування документації. Виконання таких функцій потребує певних знань, умінь та навичок. Тому з метою ознайомлення з головними критеріями та принципами соціальної роботи, фахівці органів соціального захисту населення залучаються до проведення семінарів для безробітних. У свою чергу шукачі роботи набувають досвід роботи в соціальній сфері та документознавстві.

З початку року укладено договори із  міською радою та 17 сільськими радами про організацію та проведення громадських робіт соціального спрямування на умовах співфінансування за кошти місцевих бюджетів та кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

До кінця 2018 року Управлінням соціального захисту населення планується задіяти до виконання громадських робіт з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій ще 12 осіб з числа безробітних.

«При визначенні виду діяльності щодо організації оплачуваних громадських робіт служба зайнятості керується основним правилом — такі роботи повинні відповідати потребам територіальної громади, району і сприяти їх соціальному розвитку. Враховуючи, що користь від організації оплачуваних робіт для суспільства очевидна, фахівці районної філії ОЦЗ й надалі розвиватимуть співпрацю у цьому напрямку з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства», - зауважує директор Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Світлана Коршунова.

Чигиринська районна філія ОЦЗ

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама