реклама
Програма навчання депутатів

16 вересня близько 22:30 в 9 поверховому гуртожитку на вулиці “30-років Перемоги” сталася пожежа. Загорання в кімнаті на 2-му поверсі сталося через замикання електромережі. Загорання було виявлене лише коли вогонь майже повністю охопив кімнату, а дим почав заповнювати коридори та сусідні помешкання. Мешканці гуртожитку відчувши їдкий дим, одразу звернулися по допомогу за номером «101» та почали самостійно виходити з задимленої будівлі.

Коли на місце події прибуло перше відділення із 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини та аварійно-рятувального загону спеціального призначення, стало відомо, що в одній із кімнат поруч із палаючою квартирою знаходяться люди яким потрібна термінова допомога.

ae200600e92b282f0dcd0c2b5146ee01

Під час проведення розвідки у апаратах на стисненому повітрі, в одній із кімнат, пожежні в диму знайшли 34-річну матір та трьох її дітей 14, 12 та 3 років. Одягнувши на потерпілих спеціальні дихальні маски, співробітники ДСНС вивели їх сходами на свіже повітря. Після огляду лікарями, «швидкої медичної допомоги» врятовані від госпіталізації відмовилися.

Пожежу, що завдала значної шкоди помешканню було повністю ліквідовано о 23:15.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама