реклама
Привітання від міського голови
реклама

tmp889489048626790402 17 вересня 2018 року оголошено конкурс на здобуття літературної премії (далі – Премія) імені Олекси Влизька, заснованої 2008 року Шполянською районною держадміністрацією та Шполянською районною радою з нагоди 100-річчя з дня народження талановитого поета-земляка Олекси Влизька (1908-1934) та з метою вшанування його пам’яті й популяризації творчості. Премія присуджується професійним і непрофесійним літераторам за високохудожні твори, сповнені життєствердності й духу новаторства, спрямовані на розвиток духовності, побудову незалежної демократичної України.

Конкурс на здобуття Премії оголошено з 17 вересня . Прийом робіт на конкурс закінчується 17 листопада. Список літературних творів, поданих на конкурс, публікується в пресі. Публічне обговорення поданих на конкурс робіт триває з 17 листопада до 17 січня. Підбиття підсумків конкурсу завершується до 1 лютого.

До участі в конкурсі допускаються книги, збірки чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, що вийшли з друку за останні 3 роки, не відзначені іншими преміями. Мова видання – українська.

Право висунення робіт на здобуття Премії мають колективи творчих спілок, організацій, установ, навчальних закладів, громадських об’єднань, засоби масової інформації за згодою автора.

Кожна з організацій може представити на здобуття Премії одну чи декілька книг або збірок одного автора.

Організація, яка висуває кандидатуру на здобуття Премії, подає до конкурсної комісії такі документи:

1) офіційне подання про участь у конкурсі того чи іншого претендента, в якому формулюються мотиви висунення і дається коротка характеристика твору;

2) п'ять примірників представленого твору чи творів;

3) протокол, або витяг із протоколу зборів про відповідне колективне рішення щодо висунення робіт на здобуття Премії;

4) рецензії, відгуки чи публікації в пресі, за їх наявності.

Переможцям конкурсу присвоюється звання «Лауреат літературної премії імені Олекси Влизька» із врученням Диплома та грошової винагороди в сумі 5000 гривень.

Твори на конкурс надсилати за адресою: 20603, Черкаська обл., м. Шпола, вул. Лозуватська, 62. (Шполянська районна бібліотека, дитяче відділення)

За додатковою інформацією звертатись на email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

реклама


Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Чтиво 18.09.2018 20:31
А що в Шполянському районі так багато письменників? Чи це для письменників з усієї України районний бюджет "розкошелився"? Дивно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Моніторинг цін
реклама